2703
2553

کسی اینستاش باز میشه؟؟؟وای دلم تننننگ شده بودددد

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

مازندرانم .قطعه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ما رشت هستشم قطعه

من از طریق یه نت ایرانی که تو سروش معرفی کرده بود اومدم نی نی سایت. گوگل قطعه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2714
نه قطعه عزیزم ، فقط اسم سایتهای ایرانی رو تایپ کنی باز میکنه . با خارج ارتباط قطعه ، یعنی همه اپ های ...

همون ایرانی هم‌گوگل قطعه

من نی نی سایت رو تو گوگل سرچ میکنم نمیاد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
همون ایرانی هم‌گوگل قطعه من نی نی سایت رو تو گوگل سرچ میکنم نمیاد

س با چه برنامه ای اومدی؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مازندرانم .قطعه

الان یه پیام اومد تو کانال بله که نت بعضی جاهای گیلان وصل شده

ولی من نت بین الملل ندارم😥😥

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
الان یه پیام اومد تو کانال بله که نت بعضی جاهای گیلان وصل شده ولی من نت بین الملل ندارم😥😥

ما از این شانسا نداریم 

😢😢

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706