1464
1521

کسی اینستاش باز میشه؟؟؟وای دلم تننننگ شده بودددد

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

مازندرانم .قطعه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

پس چرا الان داده اگه قطعه؟

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید😍🙏🌹

ما رشت هستشم قطعه

من از طریق یه نت ایرانی که تو سروش معرفی کرده بود اومدم نی نی سایت. گوگل قطعه

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
نه قطعه عزیزم ، فقط اسم سایتهای ایرانی رو تایپ کنی باز میکنه . با خارج ارتباط قطعه ، یعنی همه اپ های ...

همون ایرانی هم‌گوگل قطعه

من نی نی سایت رو تو گوگل سرچ میکنم نمیاد

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
همون ایرانی هم‌گوگل قطعه من نی نی سایت رو تو گوگل سرچ میکنم نمیاد

س با چه برنامه ای اومدی؟

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید😍🙏🌹
8
مازندرانم .قطعه

الان یه پیام اومد تو کانال بله که نت بعضی جاهای گیلان وصل شده

ولی من نت بین الملل ندارم😥😥

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
الان یه پیام اومد تو کانال بله که نت بعضی جاهای گیلان وصل شده ولی من نت بین الملل ندارم😥😥

ما از این شانسا نداریم 

😢😢

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
1396
ما رشت هستشم قطعه من از طریق یه نت ایرانی که تو سروش معرفی کرده بود اومدم نی نی سایت. گوگل قطعه

واقعا واسه شما هم قطعه؟ من لاهیجانم منم نت ندارم اینو ببینید

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
ببین کامنت قبلیمو یعنی شایعه پراکنی میکنن تو کانالا؟

والا تنها  شاهراه ارتباطی بنده با دنیا فعلا نی نی سایته کانال اینا بالا نمیاد ک مطلع باشم 😂

س با چه برنامه ای اومدی؟

نمیدونم یچی تو سروش بود اونو باز کردم اومد فک کنم نت پارسی یه همچین چیزی

1514