2726
عنوان

میشه بیاید؟

6 بازدید | 11 پست

برای امضام صلوات میفرستید؟ شبه😔 دعای دیگران مستجابه التماستون میکنم دعام کنید😔 منم دعاتون می کنم همه چی نذر کردم الانم نذر می کنم بعد حل مشکلم بیام همینجا برای هر تعداد دوست که خواستن امن یجیب بخونم تورو خدااااا برام دعا کنید😔😔😒 دیگه نمیتونم...

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میخوام زیارت عاشورا بخونم براتون دعا میکنم ان شاءالله زود حاجت دلتون رو بگیرید❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2728
ان شاء الله به حق دو دستان بریده ی ابوفاضل (ع) گره از کارِت باز بشه. زیاد صلوات فرستادم برات. و میفر ...

باور کن امکان نداره خوبیتو فراموش کنم از ته قلبم برات آرامش میخوام و هر لحظه دعاگوی کسانی هستم که تو این روزا خواهرانه کمکم کردن نمیدونم چی بگم فقط اجرتون با خدا و مطمئنم خدا جواب بنده هاشو میده💙💙💙

عزیزم میخوام زیارت عاشورا بخونم براتون دعا میکنم ان شاءالله زود حاجت دلتون رو بگیرید❤ اللهم صل علی ...

خیلییییی ممنونم خیلیییییییی انشاالله دلت شاد باشه همیشه😔💙💙💙

باور کن امکان نداره خوبیتو فراموش کنم از ته قلبم برات آرامش میخوام و هر لحظه دعاگوی کسانی هستم که تو ...

الهی که به زودی خبر خوش بهمون بدی عزیزم. دلتو وصل کن به اهل بیت. توسل به حضرت عباس کن، محاله ناراضی برگردی. یا حاجتتو میدن ان شاء الله، یا اگه ندادن حکمتشو میفهمی. ان شاء الله خداوند گره از کارت باز کنه و آرامش رو به دلت برگردونه. برا دلت آیت الکرسی خوندم. التماس دعای فرج 💞❤

الهی که به زودی خبر خوش بهمون بدی عزیزم. دلتو وصل کن به اهل بیت. توسل به حضرت عباس کن، محاله ناراضی ...

حتماااا قربون دلت بشممممم محاله خدا بنده هاشو رها کنه درست میگین