2726
عنوان

۹ سال اختلاف سنی نرماله؟ 🤔 لطفا جواب بدین ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 21 پست

زیاده

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه ارزو داشتم شوهرم خیلب بزرگترازخودم باشه.بتونم بهش تکیه کنم احمق نباشه بچه نباشه تجربه داشته باشه.و من همیشه برو رو داشته باشم😂😂😂

الان 3سال فاصله داریم.

و خاهرشوهرم دقیقا 9سال باشوهرش....

شوهرمن دقیقا خصوصیاتی که گفتمو داره.

و برعکس شوهرخاهرشوهرم هیچکدومشو نداره.

فهمیدم که بزرگی به سن نیست به عقل است😂😂😂

و یبار به شوهرم گفتم فاصله سنی زیادخوبه.

خییییلی اصرارکرد که اصلااااااخوب نیست ببین زندگی خاهرمو...

گفتم چشه مگه

و اونروز لب گشود....

وحشتناکه.هرچند درظاهر خوبن.بنظرالانم که پخته ترشدم.تفاهم و اخلاق مهمه نه فاصله سنی ولی خب 9سالم زیاده دیگه ادم اعصابش طرفو نمیکشه

من و شوهرم ٨ سال اختلاف سني داريم خيلي خيلي خوبه و راضيم بيشتر ناز ميكشه و خيلي درك ميكنه. از نظر عقلي كاملا پخته و عاقل ولي در عين حال موقع شادي و شيطوني مثه يه پسر ٢٢ ساله شيطون و شاد يعني منظورم اينه امروزيه

2728
من همیشه ارزو داشتم شوهرم خیلب بزرگترازخودم باشه.بتونم بهش تکیه کنم احمق نباشه بچه نباشه تجربه داشته ...

عزیزم منو شوهرم دقیقا ۹ سال اختلاف داریم و با هم بسیار تفاهم داریم مثلا الان شوهرم ۳۷ سالشه یعنی پیره که آدم اعصابش رو نمیکشه؟به نظر من مردها نباید تو سن کم ازدواج کنن،باید همه چی رو تجربه کنن و عقده چیزی تو دلشون نمونه که بعدا بخوان حسرتش رو بخورن،در کل بزرگی به سن تیست به عقل و شعور طرفه ولی بهرحال خانمها زودتر به بلوغ فکری میرسن

روانشناس شما ادلری بوده اگه مطالعه کنید متوجه میشید

آدلر نظرش چیه؟

میشه در مورد نظر سایر روانشناس ها هم توضیح بدین؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...