2726
عنوان

با این شرایط کسی همسر داییم می شه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 52 پست
خونه داره ماشین نمی خواد میگه خانم سوار می شه یه باغم روستاداره همدان می شینه بچه می خواد تحصیلات بر ...

دیگه چکارت داریم فحش برای چی؟

نوجوون میخواد ؟من نمیپسندم کودک همسری اما خب ربطش به پاکی رو نمیدونم

فقط احتمالش هست نوجوون بگیره فردا زیر اینو و اون ببینتش 

خودش میدونه ما گفتیم عقل و گوش شنوا لازمه

وگرنه ما که پدرکشتگی نداریم

خودمونم شوهر داریم چشممون هم دنبالش نیس

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
ی سوال بی ربط به موضوع . چرا به بچه داشتن تشاره مردید؟ ایا احتمال بارداری سن بالای ۳۷ کسی که بچه داش ...

میدونی چرا اینو گفتم؟ چون مرد سن بالا که تا حالا از لحاظ جنسی فعال نبوده و بچه نداشته دیگه نخواد عیب بذاره روی دختر مردم که تو بچه دار نمیشی

اون که ۳۷سالشه و بچه دار شده قبلا دیگه در بچه دار شدنش حرف و حدیثی نیست اگر بچه دار نشدن مرده میفهمه عیب ازخودشه میفته دنبال درمان اما اگر برای مرد سن بالا زن بی بچه بگیری و بچه دار نشن همش انگشتا میره سمت زنه که ایراد از توئه و وقت تلف میشه و مرد نمیره دنبال درمان خودش و زن از سن مناسبش عبور میکنه

و از یه جهت دیگه به نظر من زن کوچیکتر از ۳۷ برای مرد ۵۰ساله بگیرن ظلم کردن به زن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد در این موارد آیا ازدواجی هم سر میگیره؟و اگر سر بگیره خوشبخت میشن؟منم نگفتم دختری پیدا نمیشه ولی ...

عزیزم هیچی عقلی نیست جای دیگه کار کنه عقل میره منم با نظر شما موافقم کلت همه موافقا ولی چن نفر عمل میکنن؟حرف با عمل متفاوته الان ماکه باهمسن ازدواج کردیم شرایطم همسان چقد خوشبختیم اینهمه مرد زنشو ول کرده رفته بیوه گرفته تز زنشم بزرگتر بچه دار تر عقل کجا بود چرا واسه هرچیزی دنبال علت عقلی هستین کلا عقل دیگه نیست یه چیز نمایشیه یکم واقع بین باشیم تو جامعه باشیم متوجه میشیم

میدونی چرا اینو گفتم؟ چون مرد سن بالا که تا حالا از لحاظ جنسی فعال نبوده و بچه نداشته دیگه نخواد عیب ...

اها مرسی عزیزم.من فک کردم زنی که ی دفعه باردار شه بالای ۳۵هم دوباره باردار میشه اما اگه بار اول بخواد بالای ۳۵ بچه بیاره ممکنه نشه، این حرف رپ قبلا شنیده بودم, فک کردم شمام همونه منظورت

2728

خودش رفته بیخیال شین بلا نیارین تاپیک رو

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اها مرسی عزیزم.من فک کردم زنی که ی دفعه باردار شه بالای ۳۵هم دوباره باردار میشه اما اگه بار اول بخوا ...

نه بابا

احتمال بارداری هست در هر سنی قبل از یائسگی

در خواست دوستی من رو قبول کن اسی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم