2703
2553
عنوان

با این شرایط کسی همسر داییم می شه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 52 پست

نه کسی زنش نمیشه مگه اینکه سن خانم هم نزدیک باشه به اقا 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
اینوکه خودم میگیرمش😆

اونو فقط ازرائیل میگیره😉😆

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

استارتر گفت و خوابید😂 

فک کنم خواب میدیده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
جهنم عزرائیلم میشم براش😂

😆😆😂😂😂😂👏👏👏

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اینهمه دختر میره سمت مرد زندار چه دلیلی داره تازه اکثرا نه قیافه دارن نه پول ایشونم که مجرده فقط کیس ...

بعد در این موارد آیا ازدواجی هم سر میگیره؟و اگر سر بگیره خوشبخت میشن؟منم نگفتم دختری پیدا نمیشه ولی به نظرت از نظر عقلی مرد پنجاه ساله با زن چهل و پنج شش ساله راحت تر میتونه کنار بیاد و همو درک کنن و در کنار هم آرامش داشته باشن یا زن سی ساله؟کسی که معیاراش رو این مدلی انتخاب میکنه مشخصه که هدف ازدواج رو متوجه نشده و فقط دنبال هوی و هوس و رفع تکلیفه

2714
بعد در این موارد آیا ازدواجی هم سر میگیره؟و اگر سر بگیره خوشبخت میشن؟منم نگفتم دختری پیدا نمیشه ولی ...

من 28 سالمه از زندگی نا امیدم کرد اسی😐 

حداعقل میگفت 35.تا 40

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

خونه داره ماشین نمی خواد میگه خانم سوار می شه یه باغم روستاداره همدان می شینه بچه می خواد تحصیلات براش مهم نیست گاهی میگه میرم هند یه نوجوون میارم ما می ترسیم غیر مسلمان چون پاکی مهمترین معیارشه دختر مستقل می خواد من رفتم فوشم ندید

سلام ببخش از ترس دعوا رفتم خاموش می خونم از دعوا ودهن به دهن منزجرم

نه بابا کی باهات دعوا میکنه راه حل میدیم فوقش

یا چهارتا مثال و نمونه میزنیم نیفتی توی هچل

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
خونه داره ماشین نمی خواد میگه خانم سوار می شه یه باغم روستاداره همدان می شینه بچه می خواد تحصیلات بر ...

بابا برا چی میترسی شرایطش باخاله ی من خیلی میخونه 

ولی تهران هست

فردا که به شصت سال رسید دید زنش تازه رو اومده و همه چشمشون به زنشه دق میکنه  کدوم مرد شصت ساله ...

ی سوال بی ربط به موضوع . چرا به بچه داشتن تشاره مردید؟ ایا احتمال بارداری سن بالای ۳۷ کسی که بچه داشته از کسی که نداره و واسه بار اوله بیشتره؟

2706