2726

دعوام نکنید فقط شرایط من دراوردیش را می نویسم شاید یه دیوونه گیرش اومد خدارو چه دیدی

50 سالشه مذهبی روشنفکر کارمند باز نشسته 

عاشق باغداریه

ظاهرش جوون 

زیر 32زن می خواد اونم به دلش بشینه

تابحال نامزدم نکرده ایده عالیست ودلسوز بوده اهل خلاف نبودهو...هرکی خواست بیشتر می گم خصوصی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با ۵۰ سال سن زیر ۳۲ سال زن میخوان😂😂ترش نکنن احیانا به ایشون بگید حداقل ۱۰ سال به سن مورد نظرشون اضافه کنن 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

سیب سرخ و دست چلاق😂😂😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
پول کلید ماجراست

😂😂😂

عالی بود

این کیس اوکازیونی که ایشون گفت بش نمیاد خیلی مایه دار باشه، بیشتر اهل دله

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

خاله شوهرم 35سالشه خیلیم خوشگله شوهر کرده یه مرده 66ساله جانباز البته سرهنگه بازنشستم هست تازه هردوتا پاشم میلنگه ولی خیلی پولدارهِ.....

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706