2737
2734
عنوان

بچه ها تو روخدا کسی تو تهران مرکز پت اسکن یا pet ct خبر داره کجاست.

| مشاهده متن کامل بحث + 23007 بازدید | 155 پست
تقریبا یه مقاله بزور پیدا کردم راجبش، مرسی که کمک میکنی، اگه چیز بیشتری هم میدونی بهم بگو

به جای این دست و پا زدن الکی نصفه شب ،شب اول وقت زنگ بزن مسیح دانشوری و وقت بگیر

دارم بهت میگم اگر مریضت شیمی درمانی شده زودتر از سه هفته نباید پت اسکن انجام بشه چون نتایجش کاذبه

دخترجان همه جا باید قبلش مدارک مریضت رو قبلش ببری

اخه ما وقت نداریم اون یکی دکتر گفت متاستازه و از شنبه شیمی شروع کنه ولی اون یکی گفت تا pet نشه درمان نمیکنم شاید متاستاز نشده باشه چون غدد لنفاویش درگیر نیست و مارژین ها و بافتهای عصبی و عروقی درگیری نداره خیلی مشکوکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به جای این دست و پا زدن الکی نصفه شب ،شب اول وقت زنگ بزن مسیح دانشوری و وقت بگیر دارم بهت میگم اگر ...

نه نشده، گفتم که یکیشون گفته از شنبه بشه واون یکی گفت اول پت

2738
گفتم شرح حال مریضتو بگو 

گرید3، عمللاپکتومی کرده و الانآزمایش وسی تی داده. آزمایش خونه  همچی خوبه، ازمایش ihc همخوبه فقط توسیتی نوشه چندتا نودول یا ضایعه هست ونشانمیده متاستاز شده به ریه

اره عشقم مریض مادرمه، سرطان سینه گرید3، 

خب ببین اول از همه بهت بگم اصلا نترس و خودتو نباز چون خودتو ببازی مامانت هم دور از جونش دوام نمیاره

دوم سرطان سینه از محلهای شایعش برای متاستاز ریه هست ولی هر ندولی تو ریه دلیل متاستاز نیست

سوم پت میتونه کمک کننده باشه تو تشخیص متاستاز ولی اگر اون ندول ریه در اثر بیماریهای التهابی ریه بوجود اومده باشه پت نمیتونه اونو بین متاستاز و التهاب افتراق بده

راه دقیق تشخیص متاستاز بیوپسیه

با شرایطی که گفتی لنف نود درگیر نداشته احتمال متاستاز بودن ۵۰ _۵۰ هست

چقدر از عمل گذشته؟

هورمون مثبته؟ her2  مثبته؟

خب ببین اول از همه بهت بگم اصلا نترس و خودتو نباز چون خودتو ببازی مامانت هم دور از جونش دوام نمیاره ...

نودول ها حفره هستن اینم بگم، دوم her 2 منفیه. استروژن وبقیه مثبته ، p53 هم مثبته

2706