2733
2734
عنوان

بچه ها تو روخدا کسی تو تهران مرکز پت اسکن یا pet ct خبر داره کجاست.

| مشاهده متن کامل بحث + 23007 بازدید | 155 پست

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کجا سرچ میکنید شما،،، ما اصفهانیم نت را قطع کردن و هیچ کار نمیشه انجام داد 

عزیزم اگه سرچ نیاز داری در این زمینه بنویس اینجا من انجام میدم برات

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
2738
عزیزم در چه موردی باید پت سی تی انجام بشه.من میتونم دقیق بهت بگم اگر اطلاع درست بدی

از ریه، چندتا نودول تو ریه هست که نمیدونه دکتر متاستازه یا مادرزادی این حفره بوده، یه دکتر گفت متاستازه ولی یکی دیگه گفت چون هیچ علایمی از تنگی نفس و سرفه و... نداره نمیشه گفت حتما متاستاز شده  باید پت اسکن بشه

ممنون من خودم سرچ کردم فقط خاتم اومد که نوشته وقت قبلی باید بگیری تلفنی 

ببین پت سی تی حتما باید وقت قبلی بگیری اگر مریض در حال شیمی درمانیه ۳ هفته از آخرین شیمی درماتی و اگر رادیوتراپی شده ۸ هفته از آخرین رادیوتراپی باید گذشته باشه

سه جا تو تهران انجام میدن بیمارستان مسیح دانشوری دارآباد

بیمارستان شریعتی و بیمارستان خاتم الانبیا،هرسه هم باید وقت قبلی داشته باشی و با آمادگی مریض بره،بهت میگن حتی از ۲۴ ساعت قبل چی بخوره و چی نخوره، اینجوری مثل سی تی اسکن معمولی نیست که اورژانسی قابل انجام باشه

از ریه، چندتا نودول تو ریه هست که نمیدونه دکتر متاستازه یا مادرزادی این حفره بوده، یه دکتر گفت متاست ...

اینم بهت بگم گاهی یه سری بیماریهای التهابی تو ریه وجود داره که میتونه ندول بده و اینو پت مثبت نشون میده  ولی متاستاز نیست

عزیزم اگه سرچ نیاز داری در این زمینه بنویس اینجا من انجام میدم برات

عزیزم من چندتا سایت  مرکز پت اسکن میخوام تا برم تو سایت اگه نوبت اینترنتی میدن بتونم بگیرم با آدرس و شماره تلفن. اگه میتونی برام پیدا کن. 

عزیزم من چندتا سایت  مرکز پت اسکن میخوام تا برم تو سایت اگه نوبت اینترنتی میدن بتونم بگیرم با آ ...

کدوم شهری؟

مشهد بیمارستان امام رضا هم انجام میشه

ولی تو تهران اولین مرکزی که انجام شده تو ایران مسیح دانشوریه،شماره اش رو برات میزارم

2706