1507
1521

مامانم سرطان سینه داره و اورژانسی دکتر امشب گفته حتما باید pet ct پت اسکن بشه تا بتونم تشخیص دقیق برای درمان بدم و شنبه باید برید بگیرید و بیارید برام. اگه کسی میدونه کجاست و چجوری باید بیاییم برای شنبه صبح بدون قبلی ازش میگیرن یانه؟ 

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1517
8

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

فکر کنم داخل بیمارستان های میدون کشاورز هست سرچ کن گلم یک انستیتو کنسر هم هست اونجا انشاالله شفای کامل💙

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مریم هستم. تیکر رسیدن به آرزوییه که همه زندگیمه. تیکر رسیدن به چیزیه که دارم به خاطرش ذره ذره آب می شم. دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💙 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💙/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💙 اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💙/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم ۱۵ دی همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روز از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💙
1474

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
1508