2726
عنوان

خلط پشت حلق نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 51173 بازدید | 105 پست
منم یبار پسرم مدفوعش خونی بود.پشت پلکاش گاهی به کبودی هم میزد.دکتر بهم گفت لبنیات و گوشت گاو و گوسال ...

اوه جقدر زیاد اینهمه ماده غذایی سخته که پرهیز کنی.

عزیزم هزینش یک میلیون شد؟

و اینکه بچت چند سال داشت که انجام دادی؟ من دخترم ۲ ماهشه نمیدونم انجام میدن یانه.

یکی منو از سرگردونی نجات بده خیلی داغونم تو مدفوعش خون هست ۱۰ روزه که از بین نمیره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
بچه زیاد اذیت نمیشه پسر منم فقط یکم غر زد.هزینش جمعا ۱ میلیون شد چون دوتا تست بود.کلا غذاها و خوراکی ...

مرسی عزیز دلم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر منم پشت پلکاش گاهی قرمز میشه با اینکه تو مدفوعش رگه های خون بود دکتر بردم گفت آلرژیه یه سری غذ ...

وجود خون در مدفوع نوزاد نشانه آلرژی به پروتیین گاوی و محصولات و لبنیات گاوی هستش

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
عزیزم جقدر هزینه داره؟ دختر من ۲ ماهشه اگزمای وحشتناک میزنه و تو مدفوعش خون هست. دکتر گفت آلرژیه ام ...

پسر من ۵ ماه و نیم بود.فکر کنم انجام بدن حالا بازم یه جلسه ببرش ببین چی میگن.تیت آلرژی خیلی خوبه من که واقعا راضیم چون پسرم نه خواب داشت نه بیداری همش گریه همش اگزما همش خارش شیر نمیتونست بخوره مدفوعش بلغمی میشد تو خواب همش ناله میکرد الان تازه دارم میفهمم بچه هم شیرینه

2728
منم یبار پسرم مدفوعش خونی بود.پشت پلکاش گاهی به کبودی هم میزد.دکتر بهم گفت لبنیات و گوشت گاو و گوسال ...

شما شیر میدادی؟ من خیلی چیزارو قطع کردم اما همچنان خونی هست دیگه نمیدونم جیکار کنم

اوه جقدر زیاد اینهمه ماده غذایی سخته که پرهیز کنی. عزیزم هزینش یک میلیون شد؟ و اینکه بچت چند سال د ...

نمیدونم عزیزم بری راهنماییت میکنن پسر من ۵ونیم ماهش بود هزینش هم ۱ میلیون شد 

اوه جقدر زیاد اینهمه ماده غذایی سخته که پرهیز کنی. عزیزم هزینش یک میلیون شد؟ و اینکه بچت چند سال د ...

دخترت شیر خودت رو میخوره یا شیر خشک؟؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
پسر من ۵ ماه و نیم بود.فکر کنم انجام بدن حالا بازم یه جلسه ببرش ببین چی میگن.تیت آلرژی خیلی خوبه من ...

وای اشکم داره در میاد  دقیقا منم همینجوری یه چشمم اشک یه چشمم خون. دخترم ۲ ماهشه همش به شوهرم میگم یعنی میشه منم شیرینی بچه رو حس کنم؟

اگزمای وحشتناک داره یه سری خوراکی هارو دکتر گفت قطع کردم اگزماش از بین رفته اما همچنان مدفوعش خونی هست.

من رشت زندگی میکنم‌نمیدونم اینجا انجام‌میدن یانه

شما شیر میدادی؟ من خیلی چیزارو قطع کردم اما همچنان خونی هست دیگه نمیدونم جیکار کنم

بله شیر خودمو میدم.منم خیلی رعایت میکردم ولی فایده نداشت بعد که بردمش تست دیدم کلا عوضی رژیم گرفته بودم.شما کجایی؟

نمیدونم عزیزم بری راهنماییت میکنن پسر من ۵ونیم ماهش بود هزینش هم ۱ میلیون شد 

مرسی عزیز دلم واسم دعا کنم منم مثل تو راحت شم از این سرگردونی

وای اشکم داره در میاد  دقیقا منم همینجوری یه چشمم اشک یه چشمم خون. دخترم ۲ ماهشه همش به شوهرم م ...

من اصفهان انجام دادم عزیزم.پسر من فقط کورتون اگزماشو درمان میکرد هیچی براش اثر نداشت

بله شیر خودمو میدم.منم خیلی رعایت میکردم ولی فایده نداشت بعد که بردمش تست دیدم کلا عوضی رژیم گرفته ب ...

من رشت هستم.

دقیقا میترسم منم اشتباهی رژیم سخت بگیرم و کلی ماده غذایی رو نخورم اما راه رو اشتباه برم.

دکتر پروتئین گاوی و دل و جگر و انارو کنجد و ماهی و یه عالمه جیز دیگه رو ممنوع کرده اما همچنان خون هست...

یعنی داروی رفلاکسش جواب نمیده موندم بخدا

بهتریتن دارو واسه رفلاکس بچه ها شربت زانتاک هستش پسر من انواع داروهای آنتی رفلاکس رو استفاده کرد تا زانتاک جواب داد عالیه عاااالی.

وجود خون در مدفوع نوزاد نشانه آلرژی به پروتیین گاوی و محصولات و لبنیات گاوی هستش

اینارو قطع کردم اما همچنان هست

دخترت شیر خودت رو میخوره یا شیر خشک؟؟

فقط شیر خودمو میخوره

خیلی چیزارو قطع کردم اما خوب نشده هنوز

2706