2703
2553
عنوان

خلط پشت حلق نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 50700 بازدید | 105 پست
اتفاقا منم تو همین روزام. دیشبم تا صب نخوابیده یکسر گریه کرده بینیش کیپه کیپ شده نمیتونه نفس بکشه بچ ...

انشالله زود زود بهبود پیدا کنید هم نی نی هم خودت خیلی سخته خیلی 

خدا کمک کنه

ببرمش تست الرژی بده؟

والا نمیدونم عزیزم من چون پسرم رفلاکس داشت و اگزماهای وحشتناک روی پوستش میزد بردمش دکتر آلرژی.دکتر گفت اگه تست بگیریم و مشخص بشه آلرژی داره با رژیم غذایی میشه کنترلش کرد و ۳ سالگی هم حساسیت زداییش میکنیم که کلا از بین بره.ولی اکه آلرژی داشته باشه و ندونید ممکنه خدای نکرده در آینده آسم بشه.منم ترسیدم چون همسرم هم آسم داره ریسک نکردم انجام دادیم تست رو.ولی هزینش یکم بالاست.حالا شمارو نمیدونم چی بگم شاید اصلا آلرژی نداره میخوای ببر متخصص کودکان بگو این علائمو داره ببرمش تست آلرژی یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا نمیدونم عزیزم من چون پسرم رفلاکس داشت و اگزماهای وحشتناک روی پوستش میزد بردمش دکتر آلرژی.دکتر گ ...

درسته 

پسر من اگزما نداره

ولی پشت گردنش قرمزه گاهی

تنها چیزی که اذیت میکنه و مشخصه

خلط زیاد و مداوم پشت حلقشه

نمیزاره شیر بخوزه

2720
چطوری تست آلرژی رو میگیرن،؟

برای پسر من دو تا تست انجام دادن.یکی روی دستاش ۱۵ تا خراش سطحی زدن بعد روی هر خراش  قطره ریختن.۱۵ نوع قطره بود کلا که هر کدوم یه ماده غذایی بود.بعد از ۱۰ دقیقه مشخص میشد آلرژی داره با نه که خداروشکر به هیچکدوم نداشت.یکی دیگه هم روی کمرش انجام دادن روی ۲۰ تا چسب هر کدوم یه ماده غذایی ریختن و روی کمرش چسبوندن چندتاشو ۴۸ ساعت بعدش باز کردن بقیشو ۷۲ ساعت بعد که مشخص میشد به کدوم حساسیت داره.پسر من به اکثر تستای کمرش حساسیت داشت.خیلی تستای خوبی هستن ولی هزینشون بالاس

بخاطر رفلاکسه.پسر منم همینطوری بود الانم گاهی میشه دستاش مدام تو صورتش بود شیر خوردن سختش بود ول میک ...

دختر منم پشت پلکاش گاهی قرمز میشه با اینکه تو مدفوعش رگه های خون بود

دکتر بردم گفت آلرژیه یه سری غذاها داد نخورم اما همچنان خون هست.

پسر شما خوب شد؟به چی آلرژی داشت؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2714
پسر منم ۶ ماهشه اتفاقا.من بردمش دکتر ازش تست آلرژی گرفتن مشخص شد به چی حساسیت داره الان خودم رعایت م ...

عزیزم دختر منم آلرژی داره میشه بگی تست آلرژی چقدر هزینه داره؟

و اینکه بچه اذیت میشه؟

چه چیزایی رو تست میکنن؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
دختر منم پشت پلکاش گاهی قرمز میشه با اینکه تو مدفوعش رگه های خون بود دکتر بردم گفت آلرژیه یه سری غذ ...

پسره منم جدیدا تو مدفوعش خون هس الان قطع شده میگن بیشتر آلرژی ب محصولات گاوی هست

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
والا نمیدونم عزیزم من چون پسرم رفلاکس داشت و اگزماهای وحشتناک روی پوستش میزد بردمش دکتر آلرژی.دکتر گ ...

عزیزم جقدر هزینه داره؟

دختر من ۲ ماهشه اگزمای وحشتناک میزنه و تو مدفوعش خون هست. دکتر گفت آلرژیه امه نمیدونم تستش چطوره جقدر هزینه داره و اینکه واسه بچه ۲ ماهه انجام میدن؟

بچه شما چند ماه داشت انجام دادین؟

دختر منم پشت پلکاش گاهی قرمز میشه با اینکه تو مدفوعش رگه های خون بود دکتر بردم گفت آلرژیه یه سری غذ ...

منم یبار پسرم مدفوعش خونی بود.پشت پلکاش گاهی به کبودی هم میزد.دکتر بهم گفت لبنیات و گوشت گاو و گوساله و فست فود و مغزیجات و این چیزا نخورم بعد که دیدم خوب نمیشه بردم تست به مرغ و بوقلمون و تخم مرغ و مغزیجات و برنج و نون و گندم و ماهی حساسیت داشت.الان خدارشکر بهتره

پسره منم جدیدا تو مدفوعش خون هس الان قطع شده میگن بیشتر آلرژی ب محصولات گاوی هست

محصولات گاوی رو کلا قطع کردم اما بازم هست واقعا خسته شدم

عزیزم دختر منم آلرژی داره میشه بگی تست آلرژی چقدر هزینه داره؟ و اینکه بچه اذیت میشه؟ چه چیزایی رو ...

بچه زیاد اذیت نمیشه پسر منم فقط یکم غر زد.هزینش جمعا ۱ میلیون شد چون دوتا تست بود.کلا غذاها و خوراکیهایی که زیاد خورده میشه و احتمال میدن حساسیت زا باشه رو تست میکنن

2706