2410
2553
عنوان

خلط پشت حلق نوزاد

50704 بازدید | 105 پست

پسرم ششماهشه خلط پشت حلق داره و بینیش کیپ میشه طوری که موقغ شیر خوردن حالتخفگی داره و از ترس گریع میکنه

همش دماغ و صورتشو میخارونه

امپرازول بخاطر رفلاکس میخوره

کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه

این روزها واقعا مستاصل شدم 

بعد واکسنش بدترم شد

بخاطر رفلاکسه.پسر منم همینطوری بود الانم گاهی میشه دستاش مدام تو صورتش بود شیر خوردن سختش بود ول میکرد و گریه میکرد خلط داشت خرخر میکرد گاهی پشت پلکاشم گاهی قرمز میشد و ورم میکرد.بعدش مشخص شد آلرژی هم داره

بخاطر رفلاکسه.پسر منم همینطوری بود الانم گاهی میشه دستاش مدام تو صورتش بود شیر خوردن سختش بود ول میک ...

ما چکار کردید

من کلافه شدم

اول کولیک داشت تا شش ماه

پدرم دراومده 

الانم بالاسرش نشستم خفه نشه😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من هم سرما خورده ، ۵ ماهشه، دکتر چیزی بهش نداده . بخور نعنا بده برا سرفه هاش خوبه . شبها پتو رو با فاصله بیار جلو صورتش . نفسش نسوزه . من که خونه رو گرم کردم . 

خواهر شوهرم میگفت لعاب دانه به برای خلط خوبه ولی من ندادم .سوال کن

2456

وای برای خواهرم پیش اومد آنچنان خلط گرفت که نوزاد حالت تهوع میگر ف بالا میخواست بیاره خلط راه تنفسیشم میبست مجبور بودیم با دستمال داخل دهنشو تمیز کنیم خفه نشه... خدا نصیب نکنه

ما چکار کردید من کلافه شدم اول کولیک داشت تا شش ماه پدرم دراومده  الانم بالاسرش نشستم خفه ن ...

پسر منم ۶ ماهشه اتفاقا.من بردمش دکتر ازش تست آلرژی گرفتن مشخص شد به چی حساسیت داره الان خودم رعایت میکنم و نمیخورمشون تو غذای خودشم نمیریزم خیلی بهتر شده خداروشکر.درکت میکنم پسر منم کولیک هم داشت همش تاپیک میزدم برا دردودل

2714

من همیشه با طب اسلامی درمان میکنم . واسه رفلاکسش سوال کن . ان شاءالله نتیجه بگیری . من ی مدت به رفلاکس مشکوک بودم . به من گفتن یک ق مرباخوری یا چایخوری رب انار رو تو مقداری عرق نعنا باز کنم و بخورم .ی مدت مصرف کردم . تاثیر جالبش هم این بود که ریح و نفخ رو تو بدن خودم به شدت کاهش داد‌.

اتفاقا منم تو همین روزام. دیشبم تا صب نخوابیده یکسر گریه کرده بینیش کیپه کیپ شده نمیتونه نفس بکشه بچم دکتر بهش سرماخوردگی داده هر ۱۲ ساعت یک سی سی میدم امروزم رفتم اسپری سدیم کلراید خریدم از داروخونه اون بهتر بود قطرش زیاد تاثیر نداشت ولی اسپری بهتر بود پسر منم ۶ ماهشه اونقدر مریضه هنوز واکسنشو نزدم خودمم سرما خوردم

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
2706