1542
1480
عنوان

خلط پشت حلق نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 85 پست
شما شیر میدادی؟ من خیلی چیزارو قطع کردم اما همچنان خونی هست دیگه نمیدونم جیکار کنم

چرا شیر خشکی نمیکنی بچتو که هم خودش راحت شه هم شما? شیر خشک مخصوص بخوره خوب میشه بچه منم همین بود الان اپتامیل پپتی میخوره خوبه

چرا شیر خشکی نمیکنی بچتو که هم خودش راحت شه هم شما? شیر خشک مخصوص بخوره خوب میشه بچه منم همین بود ال ...

امشب بهش شیر خشک دادم عزیزم نمیدونی چه عذابی کشیدم اصلا عادت به شیر خشک نداره اصلا نمیخورد اینقدر گریه کرد هلااااک شد آخرش مجبور شدم شیر خودمو بدم.

اپتیمال پیتی چه شیری هست؟ دکتر به من گفت شیر خشک اچ آ

نمیدونی تفاوتش با اپتیمال پیتی چیه؟

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
امشب بهش شیر خشک دادم عزیزم نمیدونی چه عذابی کشیدم اصلا عادت به شیر خشک نداره اصلا نمیخورد اینقدر گر ...

گلم تا جایی که من میدونم فقط و فقط اپتامیل پپتی و پپتی جونیور برای حساسیت بچه هاس.یکمم بد مزه س دکتر رکسانای من گفت اگر نخورد هفته اول یکم نبات توش حل کن تا عادت کنه.ولی دهترم راحت خورد.ببین شاید سر شیشه ش رو دوس نداره یه شیشه دیگه بگیر که سرش فرق کنه دختر من چیکو رو اصلا نگرفت ولی اونت و ناک و بیبی سیل رو راحت گرفته تا الان

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

امشب بهش شیر خشک دادم عزیزم نمیدونی چه عذابی کشیدم اصلا عادت به شیر خشک نداره اصلا نمیخورد اینقدر گر ...

یه چیز دیگم رعایت کن حتما تو بغلت بگیرش همون مدلی که سینتو میدی بهش تو چشماش نگاه کن که ارامش بگیره

گلم تا جایی که من میدونم فقط و فقط اپتامیل پپتی و پپتی جونیور برای حساسیت بچه هاس.یکمم بد مزه س دکتر ...

اصلا هرچیزی میره تو دهنش اول زبون میزنه ببینه هرچیزی جز سینه من باشه جیغ و داد راه میندازه.

امروز دوباره رفتم دکتر تست آلرژی گرفت اما نشون نداد به چی آلرژی داره فقط یه مقدار مرغ رو نشون داد. دکتر گفت مرغ رو هم قطع کن تا ببینیم چی میشه

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1546