1507
1482
عنوان

خلط پشت حلق نوزاد

123 بازدید | 85 پست

پسرم ششماهشه خلط پشت حلق داره و بینیش کیپ میشه طوری که موقغ شیر خوردن حالتخفگی داره و از ترس گریع میکنه

همش دماغ و صورتشو میخارونه

امپرازول بخاطر رفلاکس میخوره

کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه

این روزها واقعا مستاصل شدم 

بعد واکسنش بدترم شد

بخاطر رفلاکسه.پسر منم همینطوری بود الانم گاهی میشه دستاش مدام تو صورتش بود شیر خوردن سختش بود ول میکرد و گریه میکرد خلط داشت خرخر میکرد گاهی پشت پلکاشم گاهی قرمز میشد و ورم میکرد.بعدش مشخص شد آلرژی هم داره

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼
بخاطر رفلاکسه.پسر منم همینطوری بود الانم گاهی میشه دستاش مدام تو صورتش بود شیر خوردن سختش بود ول میک ...

ما چکار کردید

من کلافه شدم

اول کولیک داشت تا شش ماه

پدرم دراومده 

الانم بالاسرش نشستم خفه نشه😭😭😭😭

دختر من هم سرما خورده ، ۵ ماهشه، دکتر چیزی بهش نداده . بخور نعنا بده برا سرفه هاش خوبه . شبها پتو رو با فاصله بیار جلو صورتش . نفسش نسوزه . من که خونه رو گرم کردم . 

خواهر شوهرم میگفت لعاب دانه به برای خلط خوبه ولی من ندادم .سوال کن

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

وای برای خواهرم پیش اومد آنچنان خلط گرفت که نوزاد حالت تهوع میگر ف بالا میخواست بیاره خلط راه تنفسیشم میبست مجبور بودیم با دستمال داخل دهنشو تمیز کنیم خفه نشه... خدا نصیب نکنه

ما چکار کردید من کلافه شدم اول کولیک داشت تا شش ماه پدرم دراومده  الانم بالاسرش نشستم خفه ن ...

پسر منم ۶ ماهشه اتفاقا.من بردمش دکتر ازش تست آلرژی گرفتن مشخص شد به چی حساسیت داره الان خودم رعایت میکنم و نمیخورمشون تو غذای خودشم نمیریزم خیلی بهتر شده خداروشکر.درکت میکنم پسر منم کولیک هم داشت همش تاپیک میزدم برا دردودل

1334

من همیشه با طب اسلامی درمان میکنم . واسه رفلاکسش سوال کن . ان شاءالله نتیجه بگیری . من ی مدت به رفلاکس مشکوک بودم . به من گفتن یک ق مرباخوری یا چایخوری رب انار رو تو مقداری عرق نعنا باز کنم و بخورم .ی مدت مصرف کردم . تاثیر جالبش هم این بود که ریح و نفخ رو تو بدن خودم به شدت کاهش داد‌.

اتفاقا منم تو همین روزام. دیشبم تا صب نخوابیده یکسر گریه کرده بینیش کیپه کیپ شده نمیتونه نفس بکشه بچم دکتر بهش سرماخوردگی داده هر ۱۲ ساعت یک سی سی میدم امروزم رفتم اسپری سدیم کلراید خریدم از داروخونه اون بهتر بود قطرش زیاد تاثیر نداشت ولی اسپری بهتر بود پسر منم ۶ ماهشه اونقدر مریضه هنوز واکسنشو نزدم خودمم سرما خوردم

برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات میفرستین  
پسر منم ۶ ماهشه اتفاقا.من بردمش دکتر ازش تست آلرژی گرفتن مشخص شد به چی حساسیت داره الان خودم رعایت م ...

چطوری تست آلرژی رو میگیرن،؟

برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات میفرستین  
1396
اتفاقا منم تو همین روزام. دیشبم تا صب نخوابیده یکسر گریه کرده بینیش کیپه کیپ شده نمیتونه نفس بکشه بچ ...

انشالله زود زود بهبود پیدا کنید هم نی نی هم خودت خیلی سخته خیلی 

خدا کمک کنه

ببرمش تست الرژی بده؟

والا نمیدونم عزیزم من چون پسرم رفلاکس داشت و اگزماهای وحشتناک روی پوستش میزد بردمش دکتر آلرژی.دکتر گفت اگه تست بگیریم و مشخص بشه آلرژی داره با رژیم غذایی میشه کنترلش کرد و ۳ سالگی هم حساسیت زداییش میکنیم که کلا از بین بره.ولی اکه آلرژی داشته باشه و ندونید ممکنه خدای نکرده در آینده آسم بشه.منم ترسیدم چون همسرم هم آسم داره ریسک نکردم انجام دادیم تست رو.ولی هزینش یکم بالاست.حالا شمارو نمیدونم چی بگم شاید اصلا آلرژی نداره میخوای ببر متخصص کودکان بگو این علائمو داره ببرمش تست آلرژی یا نه

والا نمیدونم عزیزم من چون پسرم رفلاکس داشت و اگزماهای وحشتناک روی پوستش میزد بردمش دکتر آلرژی.دکتر گ ...

درسته 

پسر من اگزما نداره

ولی پشت گردنش قرمزه گاهی

تنها چیزی که اذیت میکنه و مشخصه

خلط زیاد و مداوم پشت حلقشه

نمیزاره شیر بخوزه

چطوری تست آلرژی رو میگیرن،؟

برای پسر من دو تا تست انجام دادن.یکی روی دستاش ۱۵ تا خراش سطحی زدن بعد روی هر خراش  قطره ریختن.۱۵ نوع قطره بود کلا که هر کدوم یه ماده غذایی بود.بعد از ۱۰ دقیقه مشخص میشد آلرژی داره با نه که خداروشکر به هیچکدوم نداشت.یکی دیگه هم روی کمرش انجام دادن روی ۲۰ تا چسب هر کدوم یه ماده غذایی ریختن و روی کمرش چسبوندن چندتاشو ۴۸ ساعت بعدش باز کردن بقیشو ۷۲ ساعت بعد که مشخص میشد به کدوم حساسیت داره.پسر من به اکثر تستای کمرش حساسیت داشت.خیلی تستای خوبی هستن ولی هزینشون بالاس

1508