2726
عنوان

پسرم سه هفتس بیماره

16 بازدید | 26 پست

بچه ها پسرم سرما خورده هفته اول و دوم پیش پزشگ عمومی بردم و انتی بیوتیک داد

بردم پیش متخصص حلق و بینی اونم دوبار کوآموکسی کلاو داد بهش حالا استفراغ داره و خیلی بی اشتهاس اونم استفراغ شدید 

۳ سالشه و کوآموکسی کلاو ۳۱۲ نوشته هر ۸ ساعت ۵ سی سی 

پسرمنم همین بود تابهش زیتروماکس که آزیترومایسین خارجیه دادن وخب شد

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مال منم ۲سالشه  کواموکسی کلاو۳۱۲هر۸س۵سی سی

آنفلونزاست انشالا زود  خوب بشه

باز  زمستون  اومد و مریضیاش شروع  شد

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
پسرمنم همین بود تابهش زیتروماکس که آزیترومایسین خارجیه دادن وخب شد

باورت میشه ی ۴ روز آموکسی سیلین خودرده حالا دوباره کو آموکسی امشب استفراغ شدید تا حالا بهش کوآموکس نداده بودم خودشم حساسیت داره 

این کارها رو بکن 👇ان شاءالله به زودی خوب میشه 

هر روز توی خونه اسفند دود كن که باعث ضدعفونی کردن محیط میشه .

سیب رنده شده بهش بده 

عسل و پودر زنجبیل رو با آب داغ قاطی کن بهش بده بخوره

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
این کارها رو بکن 👇ان شاءالله به زودی خوب میشه  هر روز توی خونه اسفند دود كن که باعث ضدعفونی ک ...

هیچی نمیخوره این ی هفتس الانم‌معدش خالیه ،بدنش کم آب نشه ؟

چند روزه بهش دادی ؟حس میکنم پسر من با کواموکسی بدتر شده 

والا از شنبه شروع کردم پسرم بهتر شده  خداروشکر فقط آبریزش بینی اش قط نشده میخوام تا شنبه قطش کنم . 

به خواهر ش آزیرومتاسین دادن اونم خوب  شده تقریبا

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706