2726
عنوان

مامان شدن حس خوبیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 221 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تاپیک زدی دوست باشیم و قفل کردی منظورت چی بود😐

چه پروفایلت آرامبخشه🤗

اسم کاربریتم قشنگه😍😍😍😍

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

مادر شدن سخت ترین کار ممکن هست ... خیلی زحمت داره ..نه خوای داری نه خوراک .. خصوصا اگر شهر دور باشی و غریب ..پر از استرس هست ..پر از شکنجه ی روحی حرف بقیه ...اووووف ...

ولی ولی وقتی نگاه می‌کنی به بچه ات خودت یادت میره . تموم سختی هایش می ارزه به یه نگاه و لبخندش ..

یه عشقی هست که هر طوری باشه بازم به خاطر ش سرپایی ..

2728
مادر شدن سخت ترین کار ممکن هست ... خیلی زحمت داره ..نه خوای داری نه خوراک .. خصوصا اگر شهر دور باشی ...

منم شهر غریبم بچم 2 سالشه. تا یک سال و خورده ای یکم سخت بود ولی بعدش درست شد الان هم خواب دارم هم خوراک. کار میکنم پول درمیارم درس میخونم مطالعه جانبی دارم باردارم هستم 

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

میگما اونایی که بچه نمیخواید نیاید وسط تاپیک دعوا راه بندازید بزارید ما با همین افکارمون بریم جلو

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
اره☺️😀من 14 سالم بود بچمو در آغوش گرفتم

جانم ؟!!!! 😳😳😳😳

من ۱۴ سالم بود هنوز تو فکر عروسکام بودم. 😂😂😂😂😂

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

مادر بودن قشنگترین حسه در عین حال پر مسولیت وپر از نگرانی شب زنده داری و پرستاری ۲۴ ساعته..و مزدش تنها لبخند نوزاد و بزرگ شدنش ..اما ربطی به سن پایین و بالا نداره به مسولیت پذیری افراد بر میگرده 

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2706