2726
عنوان

کسی اینجوری شده تا حالا؟

25 بازدید | 19 پست

نمیدونید چی کشیدم یه هفته زودتر از موعد با کلی علامت پریود و سردرد و نفخ و تهوع و... لکه بینی شروع شد ولی خون نشد بعد ازون رفتم آز دادم روز موعد منفی بود فردای آز دیگه قشنگ همه علایم پری اومد و یکی دو قطره هم خون اومد ولی باز هیچی خوب شدم تا سه روز همینطوری بود هی شروع میشد و قطع میشد دیگه کلافه شدم رفتم دکتر معمولی چون وقت دکتر متخصصم 9 آذره برام آمپول پروژسترون نوشت زدم بعد پنج روز الان یه پریود خیلی سبک ولی بازم با کلی سردرد و عصبی... ولی بدون دل درد خیلی خونریزی حجمش کمه ولی میشه بهش گفت پریود شدم.... الان یک ساله از بارداری پوچم میگذره به دکتر گفتم واسم آز پرولاکتین بنویسه...

کسی اینجوری شده تا حالا؟؟؟؟؟ ینی از اضطراب این بلاتکلیفی داغون شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزا شما پیش اومده؟

من دقیقا تو اقدام اینجوری شدم..بشدت کم حجم و روزی ۷ روزم شده بود دو روز..همه ش فک میکردم یائسه شدم خخخ..اینجا یکی گفت یعنی رحمت  داره آماده میشه واسه بارداری..ک اتفاقا ماه بعدشم باردار شدم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
برای خودت پیش اومده من تو عمرم همچین چیزی نداشتم داشتم که نشدم آمپول زدم شدم ولی نداشتم که لکه بینی ...

شده عزیزم آمپول اگه باردار باشی جلو سقطو میگیره اگه نباشی پریود میشی... شما هم یه دوره سبکو گذروندی

من دقیقا تو اقدام اینجوری شدم..بشدت کم حجم و روزی ۷ روزم شده بود دو روز..همه ش فک میکردم یائسه شدم خ ...

پس دعا کن منم باردار بشم... خیلی فکر و خیال میزنه به سرم اخیرا با اینکه تحت نظر دکتر هستم میگم نکنه یه مشکلی دارم و اصلا تو این اقداما سر کار هستم... میگم شاید بعد از کورتاژ پرولاکتینم رفته بالا... چون هر ماه سر پریودی عین بارداری نوک سینه هام درد میگیره

دقیقا منم همینجوریم الان ۲۴آبان موعدم بود یه لک دیدم فکر کردم شدم نوار گذاشتم فعالیتمم زیادبودبعد دیدم خبری نیست یک روز موندم چیزی نشد بیبی زدم منفی بود بعد دو روز مجدد لک دیدم تا اینکه امشب بیبی زدم ده دقیقه موندم دیدم لک نداد اومدم بیرون دیگه دسشویی نرفتم بعد دو ساعت رفتم دیدم بیبی یه خط دیگه انداخته اعصابمم واقعا داغونه حوصله آزمایش هم ندارم انقد این ۴ ماه ک اقدامم آز منفی دیدم دوس ندارم برم دیگه تا بیبی مثبت نشده 

شما شرایطتت فرق داره لکه ها احتمال دارع لانه گزینی باشه 

من وقتی سردم میشه و یه حالتای پریود میاد میفهمم یارداری منتفیه.. چون بارداری آدم دماش میره بالا پریود آدم پروژسترونش به خداقل میرسه و سرد میشه بدن

شما شرایطتت فرق داره لکه ها احتمال دارع لانه گزینی باشه  من وقتی سردم میشه و یه حالتای پریود م ...

آخه وقتی ۶ روز از پریود گذشته یعنی هنوز لانه گزینی تموم نشده؟علت منفی بودن بیبی چک چیه بخدا دارم روانی میشم خیلی فکر و خیال میکنم خدا الهی به همه چشم انتظارا بده که انقد اذیت نشن

2706