2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 63 بازدید | 33 پست

تکرر ادرار از علائم بارداری ولی نه از همون روزای اول مثلا از هفته ۵ یا ۶ بارداری شروع میشه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم الان اقدام کن با توجه به چیزایی که گفتی الان وقت تخمک گذاریته

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2728
منم اصلا درد و سوزش نداشتم. فقط ادرار. رفتم دکتر ازمایش ادرار دادم‌مشخص شد اتفاقا زیادم بود عفونتش

واقعا؟

آخه من یبار عفونت ادرار گرفتم اینجوری نبود براهمین فکر نمیکردم عفونت باشه

پس حتما میرم

بعد رنگ ادرارتون فرقی نکرده بود؟

من اینقدر میرم معذرت میخوام سفید هست دیگه

باردار شدی؟ من اصلا علائم تخمک گذاری نداشتم موقع اقدام ولی الان ترشحاتم خیلی غلیظ شده

آره عزیزم...من یادم نمیاد.فقط دوبار اقدام داشتم که همون اولی گرفته بوده...تاریخ ان تی دقیق همون روز نشون میده

واقعا؟ آخه من یبار عفونت ادرار گرفتم اینجوری نبود براهمین فکر نمیکردم عفونت باشه پس حتما میرم بعد ...

نه رنگ ادرارم عادی بود. نصفه شب پا شدم شدید ادرار داشتم. رفتم دستشویی تا صبح ۲۰ بار رفتم. دیگه سریع رفتم‌کلینیک و ازمایش . قشنگ ازمایش رو نشونم داد نوشته بود عفونت شدید

نه رنگ ادرارم عادی بود. نصفه شب پا شدم شدید ادرار داشتم. رفتم دستشویی تا صبح ۲۰ بار رفتم. دیگه سریع ...

من حس میکنم دستشویی دارم ولی خب ندارم

مثلا از دستشویی میام بیرون حس میکنم دوباره دارم ولی دیگه هیچی نمیاد

فقط احساس میکنم

حالا میرم دکتر

ممنونم ازت عزیزم 

2706