2726
عنوان

نی نی سایتی های عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 7 بازدید | 67 پست
عشقم چه کنم روزا نمیگذره😪

کتاب مطالعه کن و میوه بخور و فیلم بزار نگاه کن 😛 خیلی شیک و سالم

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

خدایا زندگیامونو میبینی همه چیمون وابسته شده به نت.عشق وعاشقیاموم سرگرمیامون.دلتنگیامون.تبریک گفتنانمون.حرف زدنامون .حال دلمون.حرف دلمون.غم ها وشادیامون همه و همه رو فقط و فقط باید تو مجازی داد بزنیم یا پستشون کنیم تو اینستا.یا پروفش کنیم رو تلگرام.همه ترسمون نداشتن نته!

من خودم میخواستم تو اینستا پیام نبریک تولد بذارم اما نشد دوروز قبلش همه چی قطع شد چقدرم از اول ماه توقکرش بودم ک چی بذارم و ...

انا وقتی اینجوری شد اصلا ناراحت نشدم گفتم شاید خواست خدا این بودخ.اشکال نداره ب فال نیک میگیرم بی نت شدنمو دقیقا وقنی ک بهش نیاز داشتم

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول بگو اون کیس خارج نشین رو چگونه پیدا کردی😁

جفتمون شمالی هستیم عزیزم اون رفت و امد میکنه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2728
با چندروز تماس نداشتن عشقت کم نمیشه منم اینروزارو داشتم تازه اونوقتا واتساپ و اینا نبود  فقط ...

ای جانم حالا به هم رسیدین؟

منم تا چندماه دیگه ممکن بود تکلیفم واسه همیشه مشخص بشه ولی الان تموم فکرم پیش نته

اخرین شبی که نت داشتیم از دستش ناراحت شدم باهاش بحث کردم الان هیچوقت خودمو نمیبخشم بابت اون شب میگم کاش قدر همو میدونستیم الان ارزو میکنم کاش باز برمیگشتم به اون روز

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
وای نی نی سایت من الان بالا اومد.زندگی بدون اینترنت خیلی سخته واقعا.من فقط سر خودمو با اینترنت گرم م ...

واقعا نی نی سایت نعمتیه واسه ما

عشق تو هم خارج از کشوره؟ خب تماس مستقیم بگیر  درک میکنم خیلی گرونه ولی از بی خبری خیلی بهتره

نه خارج از کشور نیست 

تلفنش تحت کنترله نمیشه صحبت کنیم یا پیام بدیم 😔

دلمون به یه ویدیو کال و چت خوش بود که اونم...

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
بد گیر کردن تو گل نه میتونن وصل کنن نه میتونن قطع کنن

چندتا استان وصل شدن ولی تعجب میکنم اینجا خبری نبود چطور هنوز قطعه

خدایا زندگیامونو میبینی همه چیمون وابسته شده به نت.عشق وعاشقیاموم سرگرمیامون.دلتنگیامون.تبریک گفتنان ...

چیکار کنیم دلخوشی ما هم همینه دیگه

نه خارج از کشور نیست  تلفنش تحت کنترله نمیشه صحبت کنیم یا پیام بدیم 😔 دلمون به یه ویدیو کال ...

وای چقد سخت میفهممت

ای جانم حالا به هم رسیدین؟ منم تا چندماه دیگه ممکن بود تکلیفم واسه همیشه مشخص بشه ولی الان تموم فکر ...

اره رسیدیم دوتا هم بچه داریم😂

باابا اون الان بیشتر دلش خونه نمیتونه بات حرف بزنه

اکثرا اوناایی ک خارجن چون تنهاترن سخت تره براشون تا ماها ک دورمون شلوغه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
چیکار کنیم دلخوشی ما هم همینه دیگه

اره میدونم .دارم ب حال اینروزامون تاسف میخورم ک بجای اینکه در کتار هم با هم بحرفیم دنبال مجازی حرفیدنیم

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
اره رسیدیم دوتا هم بچه داریم😂 باابا اون الان بیشتر دلش خونه نمیتونه بات حرف بزنه اکثرا اوناایی ک ...

ای جانم امیدوارم تا ابد شاد و خوشبخت کنار هم زندگی کنین کامنتت بهم خیلی حس خوبی داد😍😍

2706