2726
عنوان

نی نی سایتی های عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 7 بازدید | 67 پست

با چندروز تماس نداشتن عشقت کم نمیشه

منم اینروزارو داشتم تازه اونوقتا واتساپ و اینا نبود 

فقط باید تلفن و کارت میخریدیم

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیراز آخرین جا هست😆😆😆چون ترکوندنش

نه بابا این چه حرفیه مشهد هم فاجعه بود ولی نتشون وصل شد از بعدظهر

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2728
بابا من باردارم کل روزم پای نت میگذشت الان همونم نیست روزام نمیگذره حالمم بده تحملش سخت شده😭

عزیزممممم😔😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
بابا من باردارم کل روزم پای نت میگذشت الان همونم نیست روزام نمیگذره حالمم بده تحملش سخت شده😭

امواج گوشی اصن برا شما و جوجه تون مناسب نیستا خانوم زیبا   

حتما باید دعوات کنم؟

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
نی نی سایتم که قطع بود پس چطور پیام دادید عصر وصل شد

نی نی سایت منم این روزا وصل نمیشد الان یهو زدم دیدم وصله 

دلم ترکید از تنهایی خداروشکر که اینجا وصل شد

زندگی بدون اینترنت چقد سخته خدایا

خیلی نبود گوگل هم وحشتناکه میخوام یه چیزی رو سرچ کنم روزهاست نمیشه

امواج گوشی اصن برا شما و جوجه تون مناسب نیستا خانوم زیبا     حتما باید دعوات کنم؟

عشقم چه کنم روزا نمیگذره😪

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
بچه ها اگه کسی تو نی نی سایت تو شخصی مزاحم بشه میشه یکاری کرد دیگه پ نده؟

تا درخواست دوستیشو قبول نکنی که نمیتونه بهت پیام بده

کاشکی من شاغل بودم هیچ نت ام نداشتم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
منکه شیش روزه از عشقم بیخبرم چی بگم  دارم ازین غم میمیرم

عشق تو هم خارج از کشوره؟ خب تماس مستقیم بگیر 

درک میکنم خیلی گرونه ولی از بی خبری خیلی بهتره

2706