2733
2739
عنوان

نی نی سایتی های عزیزم

7 بازدید | 67 پست

چه خوبه که شماها هستین

بارها خواستم این حساب کاربریمم ببندم ولی پشیمون شدم انگار از قبل میدونستم همچین روزایی تو راهه و خیلی تنها می مونم

بچه ها به نظرتون نت وصل میشه؟ حس میکنم گیلان اخرین جاییه که ممکنه نتش وصل شه

من گیلانی کل این روزا تو خونه بودم و شهر من تو ارامش کامل بود چرا نت مارو قطع کردن

از کل دنیا دلم به کسی که دوسش دارم خوش بود الان پنج روزه با ترس و لرز با هم حرف میزنیم چون هزینه تماس مستقیم با خارج از کشور سرسام اوره ما فقط میتونستیم تو واتساپ در ارتباط باشیم 

میترسم همینجوری رابطمون کم و کمتر شه دلم خیلی براش تنگ شده دعا کنید نت وصل شه هممون راحت شیم نمیدونید که چقد گریه میکنم از دوری و دلتنگی دلم داره از غصه میترکه😔💔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

شیراز آخرین جا هست😆😆😆چون ترکوندنش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بابا من باردارم کل روزم پای نت میگذشت الان همونم نیست روزام نمیگذره حالمم بده تحملش سخت شده😭

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
از کجا میدونی؟

فقط حدس میزنم /. فوقش شنبه . ولی مطمئنم فردا بعد از حدود ساعت 2 یا 3 بعد از ظهر وصل میشه . 

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
2738
نگران نباشید .فردا نت همه ما وصله 

امیدوارم تو کانال اخرین خبر گیلان برنامه بله نوشته بود ممکنه هفته اینده وصل شه😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها اگه کسی تو نی نی سایت تو شخصی مزاحم بشه میشه یکاری کرد دیگه پ نده؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2706