2737
2734
عنوان

نی نی سایتی های عزیزم

7 بازدید | 67 پست

چه خوبه که شماها هستین

بارها خواستم این حساب کاربریمم ببندم ولی پشیمون شدم انگار از قبل میدونستم همچین روزایی تو راهه و خیلی تنها می مونم

بچه ها به نظرتون نت وصل میشه؟ حس میکنم گیلان اخرین جاییه که ممکنه نتش وصل شه

من گیلانی کل این روزا تو خونه بودم و شهر من تو ارامش کامل بود چرا نت مارو قطع کردن

از کل دنیا دلم به کسی که دوسش دارم خوش بود الان پنج روزه با ترس و لرز با هم حرف میزنیم چون هزینه تماس مستقیم با خارج از کشور سرسام اوره ما فقط میتونستیم تو واتساپ در ارتباط باشیم 

میترسم همینجوری رابطمون کم و کمتر شه دلم خیلی براش تنگ شده دعا کنید نت وصل شه هممون راحت شیم نمیدونید که چقد گریه میکنم از دوری و دلتنگی دلم داره از غصه میترکه😔💔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

شیراز آخرین جا هست😆😆😆چون ترکوندنش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا من باردارم کل روزم پای نت میگذشت الان همونم نیست روزام نمیگذره حالمم بده تحملش سخت شده😭

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
از کجا میدونی؟

فقط حدس میزنم /. فوقش شنبه . ولی مطمئنم فردا بعد از حدود ساعت 2 یا 3 بعد از ظهر وصل میشه . 

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
2738
نگران نباشید .فردا نت همه ما وصله 

امیدوارم تو کانال اخرین خبر گیلان برنامه بله نوشته بود ممکنه هفته اینده وصل شه😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها اگه کسی تو نی نی سایت تو شخصی مزاحم بشه میشه یکاری کرد دیگه پ نده؟

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2706