1464
1411
عنوان

نی نی سایتی های عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 4 بازدید | 67 پست
بابا من باردارم کل روزم پای نت میگذشت الان همونم نیست روزام نمیگذره حالمم بده تحملش سخت شده😭

امواج گوشی اصن برا شما و جوجه تون مناسب نیستا خانوم زیبا   

حتما باید دعوات کنم؟

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
نی نی سایتم که قطع بود پس چطور پیام دادید عصر وصل شد

نی نی سایت منم این روزا وصل نمیشد الان یهو زدم دیدم وصله 

دلم ترکید از تنهایی خداروشکر که اینجا وصل شد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

زندگی بدون اینترنت چقد سخته خدایا

خیلی نبود گوگل هم وحشتناکه میخوام یه چیزی رو سرچ کنم روزهاست نمیشه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
1473
امواج گوشی اصن برا شما و جوجه تون مناسب نیستا خانوم زیبا     حتما باید دعوات کنم؟

عشقم چه کنم روزا نمیگذره😪

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
بچه ها اگه کسی تو نی نی سایت تو شخصی مزاحم بشه میشه یکاری کرد دیگه پ نده؟

تا درخواست دوستیشو قبول نکنی که نمیتونه بهت پیام بده

کاشکی من شاغل بودم هیچ نت ام نداشتم

❤أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ❤                    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
منکه شیش روزه از عشقم بیخبرم چی بگم  دارم ازین غم میمیرم

عشق تو هم خارج از کشوره؟ خب تماس مستقیم بگیر 

درک میکنم خیلی گرونه ولی از بی خبری خیلی بهتره

1334
عشقم چه کنم روزا نمیگذره😪

کتاب مطالعه کن و میوه بخور و فیلم بزار نگاه کن 😛 خیلی شیک و سالم

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

خدایا زندگیامونو میبینی همه چیمون وابسته شده به نت.عشق وعاشقیاموم سرگرمیامون.دلتنگیامون.تبریک گفتنانمون.حرف زدنامون .حال دلمون.حرف دلمون.غم ها وشادیامون همه و همه رو فقط و فقط باید تو مجازی داد بزنیم یا پستشون کنیم تو اینستا.یا پروفش کنیم رو تلگرام.همه ترسمون نداشتن نته!

من خودم میخواستم تو اینستا پیام نبریک تولد بذارم اما نشد دوروز قبلش همه چی قطع شد چقدرم از اول ماه توقکرش بودم ک چی بذارم و ...

انا وقتی اینجوری شد اصلا ناراحت نشدم گفتم شاید خواست خدا این بودخ.اشکال نداره ب فال نیک میگیرم بی نت شدنمو دقیقا وقنی ک بهش نیاز داشتم

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
اول بگو اون کیس خارج نشین رو چگونه پیدا کردی😁

جفتمون شمالی هستیم عزیزم اون رفت و امد میکنه

با چندروز تماس نداشتن عشقت کم نمیشه منم اینروزارو داشتم تازه اونوقتا واتساپ و اینا نبود  فقط ...

ای جانم حالا به هم رسیدین؟

منم تا چندماه دیگه ممکن بود تکلیفم واسه همیشه مشخص بشه ولی الان تموم فکرم پیش نته

اخرین شبی که نت داشتیم از دستش ناراحت شدم باهاش بحث کردم الان هیچوقت خودمو نمیبخشم بابت اون شب میگم کاش قدر همو میدونستیم الان ارزو میکنم کاش باز برمیگشتم به اون روز

1396
وای نی نی سایت من الان بالا اومد.زندگی بدون اینترنت خیلی سخته واقعا.من فقط سر خودمو با اینترنت گرم م ...

واقعا نی نی سایت نعمتیه واسه ما

عشق تو هم خارج از کشوره؟ خب تماس مستقیم بگیر  درک میکنم خیلی گرونه ولی از بی خبری خیلی بهتره

نه خارج از کشور نیست 

تلفنش تحت کنترله نمیشه صحبت کنیم یا پیام بدیم 😔

دلمون به یه ویدیو کال و چت خوش بود که اونم...

هیچ اگر سایه پذیرد من همان سایه ی هیچم
بد گیر کردن تو گل نه میتونن وصل کنن نه میتونن قطع کنن

چندتا استان وصل شدن ولی تعجب میکنم اینجا خبری نبود چطور هنوز قطعه

خدایا زندگیامونو میبینی همه چیمون وابسته شده به نت.عشق وعاشقیاموم سرگرمیامون.دلتنگیامون.تبریک گفتنان ...

چیکار کنیم دلخوشی ما هم همینه دیگه

نه خارج از کشور نیست  تلفنش تحت کنترله نمیشه صحبت کنیم یا پیام بدیم 😔 دلمون به یه ویدیو کال ...

وای چقد سخت میفهممت

1508