2726
عنوان

عروسی بودم، موقع برگشت یه اتفاق وحشتناک افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6201 بازدید | 147 پست

یاعلی 😱😱 ترسیدم 

ولی شاید فقط خواستن بترسونن شما رو 

در هر صورت شب اصلا اعتماد نکنید که کنار جاده نگهدارید 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوش بین باشیم 🙂🙂

نمیشه ک 😖😖😖

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

حواستونو بدین توروخدا من اماه پیش میخاستن ماشینمو بدزدن به منو دوستم حمله کردیم هنو بعد اماه خونه نشین شدم

دلتو گردگیری کن خانوم ، مثه خونه ... یه دسمال بکش رو کله غصه هات ، بریزشون دور از پنجره🍃🍂🍁
حالا اگه من بودم از ترس یادم میرفت ماشینو روشن کنم

وای دقیقا 🤣🤣🤣🤣من پیاده میشدم میدوییدم 🤣🤣🤣🤣

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

وای از ترس خودمو جمع کردمممم یهو ‌‌....هیلی وخشتناک بوده جرا این موقع شب بی بنزین بودید عزیزم همیشه اینجور مواقع اژانس مطمعن بگیری بهتره تا با ماشین خودتون برگردید

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
اصن حالا دروزباز نکردو اتفاقی نیفتاد من اینقد رعشه دارم، اگه چیزی می شد که من پاک دیوانه می شدم

وای با خوندن متن استرس خاصی گرفتم. انگار من به جات تو اون موقعیت قرار گرفتم

یاعلی 😱😱 ترسیدم  ولی شاید فقط خواستن بترسونن شما رو  در هر صورت شب اصلا اعتماد نکنید ک ...

مجبور بودیم وگرنه پمپ بنزین پیدا نمیکردیم، مجبور بودیم اون وقت شب کنار بزنیم حالا هزاران هزار از این دست ادما... 

2706