2737
2734

سلام خانوما . اگه شماره تلفن مطبش رو دارید میشه لطف کنید واسم بفرستید . میخوام وقت بگیرم متاسفانه ۱۱۸ میگه ثبت نشده .اینترنت هم که هر چی سرچ میکنم نمیره داخل سایت 

من دارم الان میفرستم

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۴۴۷۴۱۵۶۹

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728

خواهش میکنم 😚

موبایل مطبم اینه 

۰۹۳۰۳۳۳۰۸۲۴

ممنون خیلی لطف کردید . راستی دکتر خودتون هستن ایشون ؟ 

راستش یبار رفتم همین تازگیا خانم خوبی بودن مریضاشم راضی بودن ازش

2738
راستش یبار رفتم همین تازگیا خانم خوبی بودن مریضاشم راضی بودن ازش

من پارسال تو هفته ۲۲ یه بچه از دست دادم .گفتن نارسایی دهانه رحم دارم . الان ۸ ماهه اقدامم ولی پیش هر دکتری میرم میگه طبیعیه . تعریف این دکتر رو زیاد شنیدم . 

راستش شوهرم همش میگه تو نازایی باید درمان بشی .الکی خودمونو سرکار گذاشتیم 😥😥😥

خیلی ناراحتم نمیدونم پیش کی برم .😭😭😭😭

من پارسال تو هفته ۲۲ یه بچه از دست دادم .گفتن نارسایی دهانه رحم دارم . الان ۸ ماهه اقدامم ولی پیش هر ...

وا این چ حرفیه ینی چی نازایی اگه نازا بودی چطور حامله شدی پس😒 نظر من ب شخصه اینه که اگه جدی تر میخوای دنبال کارات باشی حتما برو پیش متخصص نازایی این خانم دکترم نوشته نازایی ولی مطمین نیستم تحقیق کن

بعدشم هشت ماه زمانی نیست بخودتون فرصت بدین و استرس و دور کنید انشالله بازم باردار میشی عزیزم

وا این چ حرفیه ینی چی نازایی اگه نازا بودی چطور حامله شدی پس😒 نظر من ب شخصه اینه که اگه جدی تر میخو ...

همش بهم میگه . 😐باورت نمیشه دارم افسردگی میگیرم . انقدر کلمه نازایی رو کوبونده تو سرم .سونو میرم فولی های خوبی دارم . کیت هم روز ۱۴ تا ۱۷ سیکلم دو خط میشه . ولی باردار نمیشم 😣😣 اعتماد به نفسم صفر شده .قبلا اینجور نبوده . اصلا دوست ندارم برم دکتر . انقدر رفتم و بی نتیجه بوده