2733
2734

سلام دوستان.

اینجا زیاد از درگیری فیزیکی با همسرا خوندم. می خواستم ببینم چی میشه که درگیری فیزیکی پیش میاد؟؟؟🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما بحث میکنیم و متاسفانه من خندم میگیره

عین من 😐😐😐😐😐😐😐نیشم جم نمیشه تو هیچ شرایطی اه ☹

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

والا هرچی من حرص میزنم اون میخنده😐☹یا اصلا عین خیالش نیست دیشب من داشتم منفجر میشدم اون راحت داشت میوه میخورد😐😐😐گفتم بخور بخور ویتامینت کم نشه سیب هم بخور

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2738

بین زنو و شوهرو نمیدونم ولی معمولا اقایون عصبی میشن حمله میکنن بعد اگه اون خانوم یه شیرزن و افتخار امیز باشه که مقابله به مثل میکنه و کتک کاری میکنه دیگه 😃

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

شوهرمن تنها صلاحش تو دعوا سکوته که از هر جرو بحثی بدتره قشنگ میره رو مخ 😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
والا هرچی من حرص میزنم اون میخنده😐☹یا اصلا عین خیالش نیست دیشب من داشتم منفجر میشدم اون راحت داشت م ...

من که ایجور مواقع از حرصم اصن دیگه حرف نمیزنم. هر چی بگه میگم هیچی. مهم نبود.

بچه ها من تجربه دوتا زندگی دارم. واقعا حفظ آرامش در لحظه و ادامه ندادن یک بحث وقتی میدونیم بیهوده است کمک کننده است. دعوا آدم‌ها رو فرسوده میکنه و از بین میبره. من ازدواج اولم ۱۸ سالم بود ولی مچاله و مثل پیرزنا بودم. الان ولی واقعا جوون شدم با اینکه ۲۹ سالمه 

2706