2733
2734

ما ثیت نام وام ازدواج کردیم یه شعبه ایی. الان اون بانک از ریشه نابود شده( آتیش زدن و وسیله های داخل بانکم بردن). واممون پریده؟؟ یا بریم یه شعبه ی دیگه کارمون رو راه میندازن.؟؟؟؟؟؟ اینجا یه بانکم سالم‌نیس. نمیدونم از کجا بانک گیر بیارم  

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم اقدر نگران نباش ینی چی ک وامتون پریده 😂 بالاخره شما مدرک دارین ک وام نگرفتین تا حالا میری شعبه ی دیگ یا بانک دیگه ای 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

اتفاقا يك خانومى هم مثل شما تو شلوغى رفته بود بانك تازه يك نفر يك نفر راه مى دادن با تمنا رفته بود بانك چى بگه خوبه ؟؟؟!!! اقا وام مى ديد رئيس بانكم گفتتته خااااااانم بكش بكشه اومدى دنبال وام 🤣🤣🤣😐😐😐

🌺🌺🌺🌺عضو گروه چالش کاهش وزن  وزن اولیه82  هدف اول ۸۰ ۵۸
اتیش زدن بانک چ ربطی ب وام داره ای خدااا

خو اخه مدارکمون اون بانک بود. بعد یارو گفت زنگتون میزنم با شاهدا بیاید اینجا امضا کنید. الان باید کجا بریم خو   

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2738

زنگ بزن امور مشترکین بانک ت بپرس کدوم شعبه جایگزین این شعبه شده و کارهای مشتری هاش،رو انجام میده

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
احیاناا فردیسی

من اندیشم. اما بانکی ک اسم نوشتیم ملارده. مارلیک

مثل اینه بری بانک نزدیک خونه حساب باز کنی ، بعد اتیش بگیره بگی حسابم پریده !! اطلاعاتتون به بانک مرکزی وصله ، یعنی تو سیستمه..نگران نباش

ولی تو این اوضاع فعلا بیخیال شو تا یخورده اروم شه جو

خو اخه مدارکمون اون بانک بود. بعد یارو گفت زنگتون میزنم با شاهدا بیاید اینجا امضا کنید. الان باید کج ...

همه مدارک تو سیستمه 

بعدم برو توسایت ببین میشه شعبه عوض کرد

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
زنگ بزن امور مشترکین بانک ت بپرس کدوم شعبه جایگزین این شعبه شده و کارهای مشتری هاش،رو انجام میده

اخ دمت گرم. اینجا همه دعوا دارن. خو من نمیدونستم کجا باید برم بپرسم. اینجا بانکی سالم نمونده

مثل اینه بری بانک نزدیک خونه حساب باز کنی ، بعد اتیش بگیره بگی حسابم پریده !! اطلاعاتتون به بانک مرک ...

تا کی به نظرت بیخیال شم.😣 یارو گفت ۲۰ روزه میدیم‌بهتون. روش حساب کردیم. شانسو میبینی😔

اتفاقا يك خانومى هم مثل شما تو شلوغى رفته بود بانك تازه يك نفر يك نفر راه مى دادن با تمنا رفته بود ب ...

فک کنم مارم پرت کنن بیرون

2706