2733
2734
عنوان

تورو خدا فقط بهم بگین یه دونه بیشترم نه

| مشاهده متن کامل بحث + 13 بازدید | 38 پست
هرکی رگ‌نزنه خره😐😐😐ادرس خونتونو بفرست ب مراسم ختمت برسم دخترتواین دنیا میتونه بشه مریم میرزا خان ...

فقط میرزاخانیو عشقه😍

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
فقط میرزاخانیو عشقه😍

ریاضی جهان رودستش میچرخید بعدش اینا میگن دنیا برادختر جای بدیع

خدایی گشاد بازی خودمونه وگرنع ۹۹.۹۹درصدمون سالمیم

کنکور ۹۶طرف با معلولیت جسمی و ضعف بینایی رتبه ۳رقمی زیر۵۰۰شد اونوخ من خاکتوسری ک هیچ مشکل جسمی نداشتم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی رگ‌نزنه خره😐😐😐ادرس خونتونو بفرست ب مراسم ختمت برسم دخترتواین دنیا میتونه بشه مریم میرزا خان ...

مهمتر ازهمه 

میتونه مادرررررررر بشه

من ک خیلی وقتا به شوهرم میگم واقعااااااا دلم برات میسوزه ک هیچ وقت مادرنمیشی

ریاضی جهان رودستش میچرخید بعدش اینا میگن دنیا برادختر جای بدیع خدایی گشاد بازی خودمونه وگرنع ۹۹.۹۹د ...

موافقم

اَبَر گشاد فقط خودم😑

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2731
مهمتر ازهمه  میتونه مادرررررررر بشه من ک خیلی وقتا به شوهرم میگم واقعااااااا دلم برات میسوزه ...

از حق نگذریم پدر دخترگوگولی مگولی ولوس بودن هم حس خوبیو داره  یا پدر ی پسر تقس غد بودن😂😂😂البنه اینا برای سن زیر ۳سال ن نرخ غول ۳۰ساله تقس و عد باشه

من همیشه ب بابام میگم برو مسجد فقط سجده شکر کن خدا ۳تا دختر خووووشششل وخوب بهت داده

نامرد میگه منظوت از خوشگل ک احیانا خودت نیستی😐😐😐منم‌میگم حاصل دسترنج خودتونم میخواشتید خوشگل بسازید

مهمتر ازهمه  میتونه مادرررررررر بشه من ک خیلی وقتا به شوهرم میگم واقعااااااا دلم برات میسوزه ...

همسر منم وقتایی که با نی نی تو شکمم بازی میکنم و کیف میکنم  حسرت میخوره میگه هرچی احساس خوبه مال شماست

و عذرمیخوام هرچی خ ر حمالیه مال ما 😁😁😁

منم تو لیست وارد کن😐😐😐😂

دانشجویی؟

چ رشته ای؟

2738
همسر منم وقتایی که با نی نی تو شکمم بازی میکنم و کیف میکنم  حسرت میخوره میگه هرچی احساس خوبه ما ...

بگو خستگیه خرحمالیت البته بلانسبت شوهرت با ی بوس با لبا و سر صورت شکلاتی و لواشکی نینیتون همممش درمیره

هرچی باشه زمین تااسمون بامادرشدن فرق.داره حتما هنوز مادرنشدی ک حسش.نمیکنی

من مجردم عزیزم هنوز اما راس میگی حس مادر شدن عالیه خالم بیخییییال عالم بود خیلی بیخیال الان بچش ب جای ۷تا لگد ۶تا و نصفی بزنه از استرس سنکوب میکنه کسی ببود ک ب دکتر اعتقاد نداشت اما بخاطر بچش ۲.۳میلیون داد فقط امینیوسنتز

2706