2726
عنوان

مامانمو زنداییم.. شما قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 122 پست
من یه عمه دارم  سالی یکبار عید مهمونی میداد البته شهرستان بود اون موقع ا سفره مینداخت همه داد ...

واقعا میدونی ی بار باشه دوبار باشع ادم میگه اشکال نداره حاله راه دوری نمیره 

ولی اینکه همیشگی اینکارو کنن ادم اعصابش بهم میریزه

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

ماهم دوره داریم گاهی تولد هم میوفته یه کیک اینا هم میگیرن عکس یادگاری میاندازیم اما چون از قبل اطلاع نمیدن که تولده هیچ کادو اینا نمیدیم فقط کیک رو نوش جان میکنیم 😆😆مامانت بد نگفته اتفاقا خوب گقته درستش اینه تولد و جشن و ... از دورهمی جدا باید باشه بگو کوتاه نیا اتفاقا اونا باید معدرت خواهی کنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق با شماست.. منم خیلی بهش میگم.. میگه چیکار کنم نمیتونم  بعدم میگه ی بار حرف زدم این شد چ برس ...

همین کامنت های این پست رو نشون مادرتون بدید شاید بیشتر متوجه اوضاع بشن...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2728
همین کامنت های این پست رو نشون مادرتون بدید شاید بیشتر متوجه اوضاع بشن...

بهش میگم فردا حتما 

خودشم با یکی دوتا از دوستاش حرف زده اوناهم همینارو گفتن 

ولی خاله م ازیناس میشینه پشت همه حرف میزنه بعد جلوشون خوبه 

برعکس مامانم ک اصلا اهل غیبت نیست حرفیم باشه اگه بتونه میزنه جلو خود طرف

بیشتر ازین ناراحته ک خاله مو زنداییم چزا اینکارو باش کردن

اره خالتون..کارش اشتباه بودحداقل بزرگتره باید ازش حساب ببرن  احترامشو نگه دارن....محلشون نده به ...

خیلییی.... بیچاره مامانم 

طاقتم نداره ک بیخیال باشه 

وقتی مامانت عذر خواهی کرده انگار حقو داده به اونا.نباید عذر خواهی میکرد.حالام به نظرم نمیشه کاری کرد ...

اره منم بهش همبنو گفتم 

تازه ببین زنداییم چ پرروعه ک جواب نداذه

ازونطرف پسر دایی 14 ساله م بهم ز میزنه میگه حرف مامانت با عذرخاهی قابل جبران نیست 

خواستم بگم تو نبودی اون دوره ک مامانت میومد ی دور خانواده مارو سر هیچ و پوچ ب فحش میکشید و اخرم مامان بزرگ بابابزرگ من میرفتن عذرخواهی میکردن 

دیگه نگفتم ک بحث ادامه دار نشه 

کلا خیلی روو دارن همه شون 

من جات بودم یه متن سنگین مینوشتم تو گروه وبعدم به مامانم میگفتم لفت نده

قطعا کارشون جمع اوری کادو هست

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
الهی بگردم برای مامانت 😳😳 عزيزم منم يه دوره داشتم همينجوری بود هي تولد تولد ديگه آخر بهشون گفتم آ ...

الان سایزت چنده؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
من جات بودم یه متن سنگین مینوشتم تو گروه وبعدم به مامانم میگفتم لفت نده قطعا کارشون جمع اوری کادو ه ...

باور کن اگه تهران پیش مامانم بودم اینکارو میکردم با کل خانواده کلا قطع ارتباط

چ کنم... دورم... مامانمم اونجا تنهاس همیشه.. میدونم بلخره مجبور میشه خودش پیش قدم شه رفت و امد کنه 

من ب زنداییم مسیح دادم کلی با احترام گفتم حداقل ی جواب ب مامانم میدادین.. جواب سلام علیکمو فقط داد.. 

من یه عمه دارم  سالی یکبار عید مهمونی میداد البته شهرستان بود اون موقع ا سفره مینداخت همه داد ...

به نظر من عمه مقصر نبوده بقیه نباید پول میدادن چون اون که از قبل خبرنداده

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706