2733
2739
عنوان

مامانمو زنداییم.. شما قضاوت کنید

303 بازدید | 122 پست

دوستان مامان من خیلی ساکته و مظلوم... واقعا مشهوره ب این قضیه.. همسر من همه ش میگه مامانت چرا ی سوال از ما نمیکنه ی نظر نمیده.. خیلی مامانمو دوستداره.. اطرافیان هم همینطور

بعد ما خانوادگی ی دوره داریم خاله مو زنداییم همیشه نوبت مهمونی دوره میشد ی تولد قاطیش میکردن مامان منم هی کادو میداد... ینی بهتون بگم همیشه مامانم داره کادو میده.. من چندین بار ب مامانم گفتم توهم تولد بگیر اینا بیان یا تایم دوره جور نمیشد یا مامانم میگف نه زشته و فلان.. اصلا نشد ک ما تولد بگیریم 

بعد جدیدنا ب دوره خانوادگیمون یکی از اقوام دورمون هم اضافه شده که بنده خدا هردفعه میاد مهمونی خاله مو زنداییم تولد دارن هی باید کادو بده 

مامانمم بی منظور توو گروه خانوما ک داریم نوشت که ازین ب بعد تولد جدا بگیرین مهمونی دوره جدا بشه 

ینی خاله م ز زد هرچی دهنش اومد و نیومد بار مامانم کردکه حرفت سنگین بود و ینی ما واس کادو اولد میگیریم و ازین حرفا اخرم تلفنو قط کرد 

زنداییم ک توو همون گروه با شوخی خنده کلی حرف بار مامانم کرد 

مامانم هم از خاله م بزرگتره هم از زنداییم 

خاله م ک قطع کرد مامانم نشست گریه و زاری. ب من زنگ زد ک ببین خاله ت چیکار کرد این همه سال اگه باهام خوب بود بخاطر این بود ک من حرفشو گوش میکردم ی بار ک مخالفت کردم اینطور باهام برخورد کرد.. 

ازونطرف مامانم بدون مشورت با من ی طومار مینویسه از زنداییم عذرخاهی میکنه(درحالیکه زنداییم انقد کارا باهامون کرده و بی احترامیا کرده و هیچ وقت عذرخاهی نکرده، ازین بی چاک و دهناس، چاله میدونیا) حالا مامانم پیام رو فرساده زنداییم خونده ج نداده 

ینی من نمیدونم این مامان بدبخت من ی بار حرف زد چیزی نگف که 

ازون بدتر خاله م توو همون گروه ک زنداییم هس کلی حرف بار مامانم کرد 

مامانم بهم ز میزنه همه ش بغض داره میگه هرروز گریه میکنم 

واقعا خودمم بهم ریختم 

راهم ب مامانم دوره احساس میکنم خیلی تنهاس 

میشه شما نظر بدین

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما چه نظری بدیم آخه. البته مامانت باید از یه جایی شروع میکرد. خوب کاری کرد. از این به بعد محلسون نده تو مهمانیهاشون هم شرکت نکنه. مطمین باش اون حرفی که مامانت زد حرف خیلیهای دیگه بود. ولله من شخصا اگه بودم عمرا کادو نمیدادم. چون مهمانی یه چیزه تولد و جشن یه چیز دیگه است 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

وا تولدا رو از کجاشون در میارن

بیکارن بشینن خونه خودشون اینجور آدما رو ده سال یکبار هم ببینی بسه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
مادری ک بعد این همه سال زندگی دست چپ و راست اش رو تشخیص نمیده باید گریه کنه

دیگه به ادمای ساده همینو میگن دیگه... طرف ک بدجنس باشه میگن ببین چ دست و پاداره

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

ما هم این مدلی بودیم 

دیگه تولد نگرفتیم 

که کادو ندن 

مهمونی جدا میگیریم دور هم جمع میشیم ولی تولد خصوصی

من امسال برا دخترم تولد بزرگ نگرفتم که کسی کادو نده

ولی مهمون دعوت کردم همه دور هم باشیم دوماه قبل تولد دخترم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706