2733
2734
عنوان

گردن درد

502 بازدید | 15 پست

دیشب بد روی بالش خوابیدم.از صبح گردنم گرفته بود و درد میکرد. الانم باوجودیکه پماد گرفتگی زدم و گردنمو بستم خیلی درد داره.خوابم نمیبره از درد. راهکاری ندارید؟

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر دیدین دردتون ادامه داره حتما به متخصص مراجعه کنید سرخود دارو مصرف نکنید
با فیزیوتراپی و درمان های دستی اکثر مواقع درمان میشه

اگر تهرانین کلینیک سینوهه در شریعنی کارشون عالی

کارشون فوق العاده هستش درمانشون بدون جراحی و با استفاده از روش های نوین هست

حتما از دکتراشون کمک بگیرین

تمام روش های درمانشون غیر جراحی و پزشکاشون بسیار حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

آدرس سایتشون

پیج اینستاشون

* با تشکر فراوان *
2731
اگر دیدین دردتون ادامه داره حتما به متخصص مراجعه کنید سرخود دارو مصرف نکنید

ممنون از راهنماییتون بله تهرانم

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54
2738
من بعد زایمان تا صبح بیداربودم  اصلا ازدرد گریه می کردم گردنم گرفته بود همه راه رو رفتم از کمپر ...

امتحان میکنم. ممنون.

من که گردن درد امونم و بریده بود دیگه مجبور شدم برم فیزیوتراپی . هرچی بالشتمو رختخوابمو عوض میکردم هیچ فایده ای برام نداشت واقعا دیگه عصبیم کرده بود . نمیدونستم از چی هست . ولی ارتوپد برام چند جلسه درمان با فیزیوتراپی نوشت اوکی شد . 

البته من شنا هم میرفتم خیلی خوب بود آب درمانی . این مرکزی هم که میرفتم فیزیوتراپی عالی بود کارشون http://www.arnikapt.com/

برای درمان درد گردن به نظرم برو پیش آقای دکتر  علیرضا فرهبد تو شریعتی ا دکتر بی نظیریه  متخصص درد هستن
 من که واسه درد زانو رفتم خوب شدم شمارشم بخوای می تونم بهت بدم

2706