2703
2553
عنوان

دوستان لاكچري😂

| مشاهده متن کامل بحث + 19 بازدید | 63 پست
همه رو باهم بذارم بنظرت؟ نهايتش اسهاله ديگه😂😂😂

نه من فقط هرچی ب ذهنم اومد گفتم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

املت فرانسوی

تخم مرغو جداگانه توی ظرف هم بزن .بریز توی تابه ای که داغ شده و یکم روغن ریختی.روی نصف تابه ژامبون و قارچ و پنیر پیتزا بریز.بعد مایه تخم مرغیرو از وسط تا کن تا شبیه نیم دایره بشه.البته قبلش ژامبون و قارچو یه تفت بده که خام نمونه 

2456
 اين خبر اتصال ني ني سايت چقدر براي اقايون تلخه 🤣🤣🤣🤣اره يه املت حسابي درست ميكنم😋ميخوام صب ...

تو چه زحمتی افتادیاااا 🤣🤣

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714
ناهارمو گذاشتم داره با شعله ي ريز جا ميفته تا فردا😋😋😋😋همچين كدبانويي هستم من😂😂

خوب پس صبح ي چايي بخورين صبر كنيد تا نهار صبحانه لاكچري رو اوني ميخوره كه ميخواد بعدش بزنه از خونه بيرون

نهارت چيه راستي😋

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
فردا خبریه انقدر کار کردی براش؟ 

اره قراره خبر اتصال دوباره ي ني ني سايتو بهش بدم بايد بنيه داشته باشه بچم🤣🤣🤣🤣شوخي ميكنم بابا نميذاره صبحا پاشم براش صبحانه حاضر كنم خودش برا خودش حاضر ميكنه اكثر اوقات براي همين جمعه ها يكم براش جبران ميكنم

خداياشكرت....❤️ 
خوب پس صبح ي چايي بخورين صبر كنيد تا نهار صبحانه لاكچري رو اوني ميخوره كه ميخواد بعدش بزنه از خونه ب ...

صبح ساعت ١٠ شوهرم ميره مغازه تا ٣ مياد ناهار ميخوريم. جات خالي قورمه سبزي گذاشتم😋😋

خداياشكرت....❤️ 

ترخینه😶

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
😂😂😂 تاپیکتو واسه همسرم خوندم🤣 تایید کرد که خبر تلخیه واسه آقایون🤣🤣 از جمله خودش😊

خدا بهشون صبر بده🤣🤣🤣🤣اصلا يه لحظه تا سايت باز شد بهش گفتم حس كردم كمرش زير بار اين خبر تلخ خم شد🤣🤣🤣🤣

خداياشكرت....❤️ 
2706