2733
2734
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 134 پست

عید  بود از وقتی همسرم ادم دیگه ای شده بود من عذاب وجدان داشت میکشتم.باتمام سختی ها باتمام دوست داشتنم دیگه سرکار نرفتم و با عشقم قطع ارتباط کردم.داغون شدم من واقعا دوسش داشتم اما شرایط...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با تمام سختی با اون گناه دل انگیز خدافظی کردم و بالخره اردیبهشت تونستم باهمسرم رابط داشته باشم.توبه کردم گفتم خوایا ببخش منو اما هنوز گاه با یه خط ناشناس زنگ میزنم تا فقط صدای الو گفتنشا بشنوم.از خرداد شوعرم گفت بچه دار شیم البت بگم شرایط مالیمون خوبه الان خونمون رو عوض کردیم رفتیم ترکیه ماه پیش منم قبول کردم به امید خدا نذر کردم خدا منو ببخشه و اگه بچم پسر شد اسمش رو بذارم محمد.

اما یه موضوعی که خیلی اذیتم میکنه بچها من نیاز جنسیم رو از دست دادم اصلن ولم نمیخاد باهمسرم رابطه داششته باشم

الان دوسش دارم.بخدا موندم چیکار کنم هرشب میگم نه.اونم میگه هر چی تو بگی.هرموقع توبگی بچها چیکار کنم چیکار کنم خدا بهم نگاه کنه چییگار کنم ببخشه.ک من بغل شوهرم به یک دیگه پیام دادم چیکار کنم فراموش کنم‌.

بچها به حق فاطمه ی زهرا کمکم کنید.چیگار کنم دلم رابطه بخواد

اما یه موضوعی که خیلی اذیتم میکنه بچها من نیاز جنسیم رو از دست دادم اصلن ولم نمیخاد باهمسرم رابطه دا ...

ببخشید، ولی مگه لازمه که همیشه حتما دلتون بخواد تا به همسرتون اجازه بدین؟... 🤔

حالا که ایشون علیرغم میلشون دارن به دل شما راه میان و میگن "هرچی تو بگی"، گاهی هم شما به دلشون راه بیاید و علیرغم میلتون خواسته شون رو قبول کنین... 

البته رابطه ی اجباری چیزیه که فی نفسه درست نیست، و قبول دارم که برای ما خانمها واقعا سخته ، اما در مورد شما که انقدر پشیمونید و براتون مهمه که زندگیتون حفظ بشه اوضاع فرق میکنه... 

خدا رو چه دیدین؟ شاید همین پذیرش اجباری ، کم کم به صمیمیت و میل واقعی تبدیل بشه ...  😊

2738
اما یه موضوعی که خیلی اذیتم میکنه بچها من نیاز جنسیم رو از دست دادم اصلن ولم نمیخاد باهمسرم رابطه دا ...

Manammesle shomam tagriban ba hamin gozashte😑

Manam hich hesi be shoharam nadaram chon zajram dade

Hich rabete atefi ham nadarim

Fagat tahamolesh mikonam

Chon ye dokhtar daram😶😶😑😑

منم همینم ولی من خیانت نکردم ب شوهرم دوس ندارم دیگ باهاش رابطه داشته باشم اونم خودش یکاری کرده

Man kardam

Niaz dashtam b mohabat😶aslanam pashimon nistam

Hamin parirozam zane dadashesh va khodesh rikhtan saram mano zadan

Dozdaki raftam shekayat kardam vali too khonamoonam khone babam naraftam age befahme bazam migire mizane khoda rahm kone doam konin

2706