2733
2739
عنوان

یکی بهم بگه گز گزدست یا پا چجوریه؟

138 بازدید | 15 پست

سلام بر همه ازادگان عزیز😉😉😉😉😉

بچه من میخوام بدونم اینکه میگن مثلا پام گزگز میکنه چجوریه ؟چجور حالتیه دقیقا؟؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

باید حضوری شرح بدیم که اونم امکانش نیس 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پادرد دارم دکتر ازم پرسید گزگز نمیکنه گفتم نه اما الان یه حسی دارم احساس میکنم همون گزگزه.مثل یه چیزی توش تکون بخوره اینجور

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
انگار سوزن میزنن

اخه پادردم هی دردش مثل میخ زدن و سوزن حکم بود گفتم سوزن انگار میزنن دکتر گفت گزگز چی میکنه یا نه

باید حضوری شرح بدیم که اونم امکانش نیس 

ای بابا میخوای ویزیت بگیری تعارف نکن بگو😆😆😆😆😅😅

دقیقا همون گزگزه  . مورمور گزگز دیگه

سه تا کلمه گفتی دوتاش گزگز بود😨😨ده اخه گزگزو اگه میدونستم نمیگفتم که😂😂😂😂

سه تا کلمه گفتی دوتاش گزگز بود😨😨ده اخه گزگزو اگه میدونستم نمیگفتم که😂😂😂😂

باور کن نهایت فشارو به مغزم اوررم توضیح بدم دیدم هیچ کدوم شفافتر از گزگز نیست شبیه خواب رفتن دست و پا تقریبا

2706