2737
2734

این برا منم میاد 

این چیه؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
و این پیغامه کی میدونه چیه ؟؟؟وقتی مرورگرو باز میکنم

قبولش کنید تا دیگه نشون نده . نی نی سایت داره از ssl استفاده می کنه ولی به هر دلیلی کروم مطمئن نیست که مجوزش معتبر باشه .از شما می پرسه که اگر مطمئنی سایت معتبره تایدش کن تا نصب بشه .یکبار تایید کنید دیگه نشون نمیده .نی نی سایت رو که مطمئن هستید معتبره اینکار رو بکنید .برای سایت هایی که مطمئن نیستید نباید تاییدش کنید. 

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
اطلاعاتتون عالیه مهندس

مهندس رو با من بودید ؟ :)   مهندسم کجا بود بابا دیپلمم به زور گرفتم 

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
2706