2737
2734
عنوان

دارم از شوهرم متنفر میشم

113 بازدید | 49 پست

همش یه جوری رفتار میکنه که بگه غذاهای منو دوست نداره قرمه سبزی فلان جا خوردم خیلی خوشمزه بود نمیدونم سوپ فلان جا خوردم فوق العاده بود جات خالی بود یه غذای خوب بخوری از طرفی اومده میگه دوستم گفته اندام زن من فلان جوره اصلا از حرفاش سر در نمیارم یا هدفشو نمیفهمم فقط میدونم داره حالمو بهم میزنه

تو هم از شوهراى ديگه تعريف كن 😐

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اه شوهرمن همش تعریف میکنه ولی از ترسشه انگار چون اصلا عذای منو سرکارش نمیبره لی از غدای همکاراش مبخوره یا تو مهمونی خیلی میخوره منم جدیدا بدم اومده ازش

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
چه دوسته بی غیرتی داره

به نکته کلفتی اشاره  کردی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

قسمت حرفیکه از اندام زن رفیقش زده خعلی حالمو بد کرد😒😒😒😒😒

بگو دوست منم گفته شوهرم سیکس پکشو ک میندازه بیرون چاقو دستم باشه میزارم زمین.... 

بقیشم نمیتونم بگم اسی جان کاربریمو دوس دارم‌اما تو بهش بگو حالش جا بیاد😒😒😒😒😒😒

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

تو هم از هنرپیشه های مرد تعریف کن جلوش. از کارهایی که شوهرای دوستات میکنن براشون تعریف کن. از خودت تعریف کن. کم آورده جلوت داره حالتو میگیره. زیادم تحویلش نگیر و نقطه ضعف نشون نده. بگو من همینه دستپختم. اینبار هر جا غذا خوردی واسه منم بیار بخورم. یا از بیرون غذا سفارش بده پول بده جونش دربیاد. 

والا تمام سعیمو میکنم دیگه نمیدونم چیکار کنم

در مورد غذا میشه از نظرات دیگران برای بهتر شدن استقبال کردم ..... اما فلان جای زن دوستش  .......... این دیگه ته لاس وگاسه ...

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

فکر نمی کنم نیت بدی داشته باشه فقط حواسش نیست که ممکنه این حرفها شما رو ناراحت کنه

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2706