2726
عنوان

📣📣🔔هرکی میخواد تاعید۹۹باربی بشه بیاد📣📣🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 278 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قد ۱۶۲ وزنم ۶۵ میخوام بشم تا عید ۵۷ کیلو یا ۵۹ بشم 

من پارسال اذر ماه ۷۷ کیلو بودم 

میشه بچه ها اصلا سخت نیست الانم حدودا ۶۴۷۰۰ هستم

حالا خودمو‌ حدودا ۶۵ زدم ولی میخوام ۷ تا ۸ تا دیگه کم کنم حتما

میدونم اصولی نیست.اما چندین بار برنامه رژیم گرفتم اثر نمیکنه رو من  کلا بدنم به شوک احتیاج دار ...

با سه تا بچه خیلی سخته 

ولی از الان شروع کن بزار مادر خوش هیکلی باشی که سه تا بچه داره اگر بچه هات خوابیدن هدفون یا هنزفری بزار یه نیم ساعت رقص من با همین روش بدون رژیم دو سال پیش ۹کیلو کم کردم ولی متاسفانه به حرف اطرافیان که گفتن چاقی بیشتر بهت میاد دوباره چاق شدم و شدیدا پشیمونم

باید کالری شماری کنیم. من ۷۶ ام میخام بشم ۶۴😥😥😥😥

والا من که با کالری شماری میونه ندارم 

ولی هر کسی دوست داره استفاده کنه 

من نان جو میخرم بجای نون لواش میخورم خیلی تاثیر داره

من۷۳کیلو شدم بخاطر اینکه بچه شیر میدم زیاد میخورم اخه مثلا ناهار نخورم عصر شیر ندارم.نمیدونم چیکار ک ...

سلام، عزیزم، از ماه سوم بعد از زایمان می تونی رژیم بگیری، ولی زیر نظر دکتر 

باید رژیم کاهش وزن توی دوران شیردهی بگیری که به کیفیت شیرت آسیب نزنه 

تجربه مو بهت میگم عزیزم بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

راستی توی کانالش مطالب خیلی مفید و علمی میذاره، من کلی چیز ازش یاد گرفتم 🌹
برای ما که هنوز تل گرام وصل نیست ولی ارزششو داره که  لینکشو جایی کپی کنی و داشته باشی،. بعد وصل شدن بری

2706