2410
2553
عنوان

📣📣🔔هرکی میخواد تاعید۹۹باربی بشه بیاد📣📣🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 278 پست
مجرد 22سالمه ...34کیلو کم کردم شدم اینااا😰..الان سایزم 46-48هست😐

افرین واقعا بازم میتونی ۶۰بشی عالیه چون من قدم ۱۶۸هست قبلا ۵۹یا۶۰بودم عالییییییی بودم 

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسایی که شیر میدن میتونن رژیم بگیرن کسایی که کالری شماری میکنید واقعا کالری همه رو بلدید ؟

کالری شماری با برنامه اینترنتیه مثل برنامه کرفس یا بشقاب .

تو این برنامه ها خودش کالری هر غذایی رو با مقدارش میده .خیلی راحته .

فقط برنامه رو باید تو گوشیت نصب کنی.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2720

منم پایه ام ، دقیق نمیدونم چن کیلو ام جدیدن ، ولی فکر کنم 3 الی 4 کیلو اضافه وزن دارم روی 60برم رازیم 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
فردا گزارش بذاریم؟ و انگیزه بدیم و این حرفا 😍

از شنبه 😀

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
روش لاغریت چیه عزیزم؟

اول اول اول ......  روحیه 

دوم ........ تغذیه  

سوم.....ورزش

من کاری به برنامه کرفس و اینا ندارم هر کی دوست داره استفاده کنه ولی برنج سیب زمینی تنقلات و شیرینی جات باید به حداقل ممکن برسونیم 

من خودم معدم خرابه خیلی نمیتونم سبزیجات بخورم ولی خیلی خیلی زیاد دارم رعایت میکنم 

2714
اگه بشه شیرینی جاتو حداقل کنیم نصف راهو رفتیم

ای گفتی 🙃

من ۷۵ بودم چندماه پیش رژیم گرفتم ول کردم شدم ۷۰ رژیمم حدودا ۴۰ روزه بود دوباره ول کردم رژیمو شدم ۷۳ از اول مهر کم خوری میکنم با روزی تقربا ۲۰ دقیقه حلقه الان شدم ۶۷ الی ۶۸ راضیم خداکنه تاعید بشم ۶۰ قدمم ۱۶۵

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  
من ۷۵ بودم چندماه پیش رژیم گرفتم ول کردم شدم ۷۰ رژیمم حدودا ۴۰ روزه بود دوباره ول کردم رژیمو شدم ۷۳ ...

چه رژیمی داشتی؟

2706