1464
1411
عنوان

📣📣🔔هرکی میخواد تاعید۹۹باربی بشه بیاد📣📣🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 278 پست
منم از این رژیمها خیلی گرفتم متاسفانه این رژیمها الان معده منو ناراحت کرده و حتی نمیتونم کاهو وسبزی ...

میدونم اصولی نیست.اما چندین بار برنامه رژیم گرفتم اثر نمیکنه رو من 

کلا بدنم به شوک احتیاج داره.

با سه تا بچه ابدا وقت نمیکنم باشگاه برم یا حتی تو خونه یه تایمی رو ورزش کنم.

چاره ای ندارم😔

البته مزاج من بلغمی هستش.شاید دنبال طب سنتی میرفتم الان خیلی وضعم بهتر بود

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

میدونم اصولی نیست.اما چندین بار برنامه رژیم گرفتم اثر نمیکنه رو من  کلا بدنم به شوک احتیاج دار ...

منم 3بچه کوچیک دارم ، دست تنهای تنها،ولی  هیچوقت از خودم غافل نمیشم ، دوسندارم چند سال دیگه بچه هابزرگ شدن فقط افسوس بخورم چرا اینقدر ژولیدم ، عزیزم اگه بلغمی باشی چطور میتونی بوسیله طب سنتی لاغر بشی ؟میشه بگیداز کجا بفهمیم بلغمی هستیم ؟؟

1436

من 74/5میخوام تا شب یلدا بشم 70.تا عیدم بشم 60

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
8
1476

من قد ۱۶۲ وزنم ۶۵ میخوام بشم تا عید ۵۷ کیلو یا ۵۹ بشم 

من پارسال اذر ماه ۷۷ کیلو بودم 

میشه بچه ها اصلا سخت نیست الانم حدودا ۶۴۷۰۰ هستم

حالا خودمو‌ حدودا ۶۵ زدم ولی میخوام ۷ تا ۸ تا دیگه کم کنم حتما

میدونم اصولی نیست.اما چندین بار برنامه رژیم گرفتم اثر نمیکنه رو من  کلا بدنم به شوک احتیاج دار ...

با سه تا بچه خیلی سخته 

ولی از الان شروع کن بزار مادر خوش هیکلی باشی که سه تا بچه داره اگر بچه هات خوابیدن هدفون یا هنزفری بزار یه نیم ساعت رقص من با همین روش بدون رژیم دو سال پیش ۹کیلو کم کردم ولی متاسفانه به حرف اطرافیان که گفتن چاقی بیشتر بهت میاد دوباره چاق شدم و شدیدا پشیمونم

1508