1507
1482

الان همه میان میگن لباس قرمز😶😪

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااایاشکرررررت 😍🌸همسرم جواب کرده بودن که اسپرم اهدایی بگیرم اما لطف خداشامل حالمون شد 😍معجزه شد و آزمایشش هیچ مشگلی نداشت😍🌸 این تیکر واقعی بود 3تا جنین انتقال دادم که در 3هفته سقط شدن  سخته بدونی داری مادر میشی اما مثل به خواب کوتاه باشه😟😟😟منو همسرم چندساله منتظریه فسقلی هستیم چندبارهم ivfکردیم اماسقط شدن  اما دلم روشنه خدابهمون یه یاسمنگولی میده ــ درضمن من همسربهترین موزیسین کوردم😘😍😍 صـــلــوات🙏💜

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1484

نگاش کن بعد وقتی متوجه نگاهت شد نگاهتو ازش بدزد

یا یه چیزو بهونه کن بهش پی ام بده سر صحبت باز شه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

من با یکی چندوقتی رابطه داشتم درحد دوست معمولی..ی مدت ک حرفی باهم نزدیم..بهش پی ام دادم تو چرا منو دوست نداری واینجوری شد ک شد

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
1432
1474

با دست پس بزن با پا پیش بکش 

هی تو چشمم باش خوش رفتار باش 

دقیقا لحظه ای ک مطمئن شدی داره یکم بهت توجه میکنه دیگ نبااااش تو دور و برش نباش 

اون موقع میاد دنبالت

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍
من خودم اینجوریم که یه دختر بهم زل بزنه متوجه میشم تا الانم به جز یه دفعه تو بقیه موارد درست حدس زدم

من خودم خیلی زل میزنم ولی صرفا دارم تحلیل برسی میکنم تو ذهنم تازه ازیه عدشون بدمم میاد😂

1457