1861
1823

الان همه میان میگن لباس قرمز😶😪

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

نگاش کن بعد وقتی متوجه نگاهت شد نگاهتو ازش بدزد

یا یه چیزو بهونه کن بهش پی ام بده سر صحبت باز شه 

بازی که همسرم ساخته رو از کافه بازار نصب کنید و نظر بدید به اسم (مداد جنگی) سرچ کنید تو بازار😍تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

من با یکی چندوقتی رابطه داشتم درحد دوست معمولی..ی مدت ک حرفی باهم نزدیم..بهش پی ام دادم تو چرا منو دوست نداری واینجوری شد ک شد

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
1856
1826

بنظرم بفهمه سواستفاده میکنه

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

با دست پس بزن با پا پیش بکش 

هی تو چشمم باش خوش رفتار باش 

دقیقا لحظه ای ک مطمئن شدی داره یکم بهت توجه میکنه دیگ نبااااش تو دور و برش نباش 

اون موقع میاد دنبالت

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍

عزیزم بذار اگه خودش مایل بود، قطعا میاد طرفت. به هیچ وجه خودت رو کوچیک نکن. غالبا اینطوریه که اگه تمایل اندکی هم باشه با این حرکات، از بین میره. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
من خودم اینجوریم که یه دختر بهم زل بزنه متوجه میشم تا الانم به جز یه دفعه تو بقیه موارد درست حدس زدم

من خودم خیلی زل میزنم ولی صرفا دارم تحلیل برسی میکنم تو ذهنم تازه ازیه عدشون بدمم میاد😂

1718