2726
عنوان

بچه ها بیاید ببینید خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید مثل همه داستان ها اخراش خوب شد . رینو رو تفی نکن

اینقدر رمان خوندم خیلی ها هم ایرانی هم خارجی 

یادم نمیاد اخر رمانی بد تموم بشه 😅

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
رینو دلیل بیماریشه

هرچی ..خودت  بزار جای یه دختر..وقتی از دست رینو عصبی باشی یه تیکه چوب دستت نمیگیری که بهش تکیه کنی که حالا بیفته از دستت..سعی کن از کلمات ساده تر استفاده کنی..مثل دیالوگ سریالهای ایرانی شده 

حال همه ما خوب است..اما تو باور نکن.
همون نفرتش منظورم بود. فکر می کنید چیز دیگه ای لازم داره؟ 

جملات به هم ربط ندارن بیشتر مثلا یه موضوعو بیشتر توصیف کن اخرش مثلا اضافه کن چجوری شد از هوش رفت مثلا چشاش سیاهی میرفت ناتوان شده بود موضوعو باز کن 

هرچی ..خودت  بزار جای یه دختر..وقتی از دست رینو عصبی باشی یه تیکه چوب دستت نمیگیری که بهش تکیه ...

کلشو اینجا توضیح ندادم فقط اون تیکه احساسشو گفتم. 

بخاطر بیماری بدون کمک کسی یا به عصا نمی تونه مدت زیادی سر پا بمونه

ولی بخاطر درد گریه نمی کرد؛ اشک هایش از سر از پشت خنجر خوردن، تنهایی و قلبی شکسته بود

این جمله خیلی ناجور شده یه جور دیگه اینو بگو

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
کلشو اینجا توضیح ندادم فقط اون تیکه احساسشو گفتم.  بخاطر بیماری بدون کمک کسی یا به عصا نمی تون ...

اها..من حس میکنم چون ادم میخواد ایده ال بنویسه سعی میکنه از کلماتادبی و شاعرانه استفاده کنه درحالی که منظور با کلمات ساده تر قشنگ تر بیان میشه..موفق باشی عزیز دل

حال همه ما خوب است..اما تو باور نکن.
اها..من حس میکنم چون ادم میخواد ایده ال بنویسه سعی میکنه از کلماتادبی و شاعرانه استفاده کنه درحالی ک ...

پس روون نویسی رو بیشتر می پسندن رمان خونایی ایرانی. موقع ترجمش حتما  رعایت می کنم. ممنون بابت نکته هاتون

2706