2410
2553

من ۲۹ هفته ۱۳۲۱گرم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
تو هفته 28  800 گرم بود

من تو هفته 26 858گرم بود ولی آخر هفته 30 ک رفتم 1360 بود دکترم گفت خیلی وزنش کمه روزی ی سوزن انوکسان 4000 داد و گفت 12 روز دیگه سونو داپلر باید بدی دارم سکته میکنم از ناراحتی

چخوب من دارم دغ میکنم😭😭

چرا؟ سونو خیلی دقیق نیست حساس نباش اصل وزن گیری بعد هفته سی شروع میشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من تو هفته 26 858گرم بود ولی آخر هفته 30 ک رفتم 1360 بود دکترم گفت خیلی وزنش کمه روزی ی سوزن انوکسان ...

نه بابا

تو نت هم بخون وزن نرمال رو نوشته

من تو هفته 28 ، بچم 800 گرم بود

چرا انقدر زود به زود سونو میده

هم 26 هم 30

پیش یه دکتر دیگه برو

2706