2737
2734
عنوان

آشپزخونه ام خوشگل شده؟؟؟؟؟؟😍😍😍😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 72 پست
حس خوبی داره 😍

مرسیییی😊

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

شیشه های پلاستیکی روی میزت قشنگن ولی خعلی بزرگن ازین شیشه ای ها  رنگ میکردی عالی میشد 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیشه های پلاستیکی روی میزت قشنگن ولی خعلی بزرگن ازین شیشه ای ها  رنگ میکردی عالی میشد  ...

آره دیگه گفتم تو خرج نیفتم 😄😄

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2728
خیلی قشنگه من تراس ندارم چقدر خوبه تراسه😶

فدات

آره من اکثرا جاهایی رو اجاره میکنیم که تراس مال آشپزخونه باشه بدون تراس نمنیتونم

2738
فدات آره من اکثرا جاهایی رو اجاره میکنیم که تراس مال آشپزخونه باشه بدون تراس نمنیتونم

اره خیلی خوبه حس خوبی گرفتم از عکست😍میزتم خیلی نازه😘

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
بسی لذت بردم...حسابی روح دادی به آشپزخونه ت

مرسییی عزیزم که انرژی دادی😍😍

آره امروز به این نتیجه رسیدم که من بیشتر وقتمو تو آشپزخونم یه کم دنجش کنم برا خودم

دیگه از آشپزخونه ت عکس نداری

الان میذارم 

میزناهارخوریت چقد گرفتی؟

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
اره خیلی خوبه حس خوبی گرفتم از عکست😍میزتم خیلی نازه😘

مرسیییی عزیزم قابلی نداره

مبارکه 

ولی بدموقع عکس گرفتی 

نور روبه روت هست عکس تیره شده 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706