2726

درد شدید دارما میترس دکتر برم الکی مسکن یبدضه اخه مسمکن میخوام چیکار اونو کهتوخوه میخورم یچیز بده میترسم کمزر خطرناکه تقویتش کنه 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حداقل یه دور از روش میخوندی بعد پست میکردی

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
شایددیسکت زده بیرون چرادکترنمیری؟برویه عکس بگیر ببین چی به چیه

اره راست میگی اکه زده باشه چی میشه ؟؟؟؟ مصلا خم نمیتونم بشم درد میکنه نشستنی تیر میکشه

به نظرم انتهای مهرت فرو رفتگی پیدا کرده ما ترکیم یه اصطلاحی داره به ترکی میگن قیمیج شدن 

ماماهای خانگی میبینن اینو اگه طرف وارد باشه واقعا برا این کار بهتر از دکتر رفتنه

به نظرم انتهای مهرت فرو رفتگی پیدا کرده ما ترکیم یه اصطلاحی داره به ترکی میگن قیمیج شدن  ماماه ...

دردشو راستش الکی گفتم در حد مردن ولی درده دیگه خم نمیتونم بشم نشستنی تیر میکشه و..خطرناکه ترسیدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mri بگیر برو پیش دکتر مغز و اعصاب اگه خدای نکرده حرف از عمل زد  بیا پیش دکتر هوشیاری،تهران،تهر ...

من از دردش نمیترسم از اینکه به استخونام طوری شه میترسم خاک تو سرم عمل ؟؟؟؟؟؟ یعنی اینقد وخیمه حرف عمله

دردشو راستش الکی گفتم در حد مردن ولی درده دیگه خم نمیتونم بشم نشستنی تیر میکشه و..خطرناکه ترسیدم ؟؟؟ ...

نه گلم خطرناک نیس کاری هم نداره بهتره بری پیش یه مامای کار بلد اگه از اون باشه هم بهت میگه نباشه هم همینطور و برات حلش میکنه

2706