2733
2734
عنوان

دکتر داریم اینجا؟

14 بازدید | 12 پست

خانوما دست پدرم یه کمی سوخته بردیم دکتر 

قرص دوکسپین و فلوئوپرازین و سیناریزین داد

رو سرچ کردم همه داروهای اعصابه ربطی داره به سوختگی؟😕🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر نیستم 

اول تاول رو نترکونه 

دوم قرص ضد عفونت رو بخوره 

و 

حتما گاز استریل وازلین دار بزاره روش با باند ببنده فقط شبا 

در طول روز بزاره هوا بخوره 

زیاد  اب و نوشیدنی بخوره 

سرم شستشو براش بخرید روی تاول مو و کرک یا هر چی چسبید فقط با سرم بشوره 

دست نزنه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
دکتر نیستم  اول تاول رو نترکونه  دوم قرص ضد عفونت رو بخوره  و  حتما گاز اس ...

تاول نزده فقط یه لک کوچیک افتاده ولی سوزشش شدیده طوری که نمیتونه بخابه از شدت سوزش 

نمیدونم دکتره چرا داروی اعصاب داده

2738
تاول نزده فقط یه لک کوچیک افتاده ولی سوزشش شدیده طوری که نمیتونه بخابه از شدت سوزش  نمیدونم دک ...

سوختگی بر اثر چی بوده ...درجه سوختگی چنده ....دکتری که رفتید تخصصش چی بوده 

جواب این سوالا رو  به خودتون کمک میکنه 

حتما داروها برا اروم کردن پدرت تجویز شده برا دردش ....

امیدوارم بهتر بشن ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...