2703
2553
عنوان

نانزدم خیلی کار نیکنه😖😖😖😖

33 بازدید | 51 پست

صبح تا شبش فقط سرکاره😣😣😣😣

فعلا عقد نکردیم

ولی دوست ندارم اینجوری باشه

میخوام برای خودش  هم‌وقت بزاره، بگرده ، با خیال راحت 

کارش تقریبا خوبه، ولی تو فکر اینه که کنارش یه کار دیکه هم نثل نرعداری باز کنه، من شدیدا مخالفم😥😥😥

اخه دست تنهاست نه برادری نه خواهری

فقط خودشو خودش

😔😔😔🤑

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

والا مال ماهم همینه ظهر رفته فردا صب میاد.بیچاره ها از صدجا جر خوردن انقد کار کردن

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
م‌ نداره کیبوردت؟😐

خخخخ😐

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2714

تا جوونه باید کار کنه دیگه شوهر منم خیلی کار میکنه ما عقدیم.ولی انصافا واسه مسافرت و گشتن و تفریح وقت میذاره 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
م‌ نداره کیبوردت؟😐

😅😅😅😅😅😅

خودش عوض میکنه کیبورد😆😆😆شایدم چو م و ن کنار همن اینجوری میشه😅😅😅

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

الان نامزدی میگی خودش بیاد بعد عروسی میگی خودشم نبود نبود پول بده فقط😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
با میم مشکل داری

😓😓😓😓😓🤕

2706