2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاهای دیگم میتونیم وصل شیم؟ آزاد شد؟

نه فقط نی نی سایت وصله 😤

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2728
هنوز داغی نمیفهمی😂منم تاچنددقیقه قبل اینجوری بودم فک کردم دارم خواب میبینم نی نی سایت وصل شده😁

من چن بار خارج شدم دوباره وارد شدم فک کردم اشتباهی صورت گرفته 😂

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
هنوز داغی نمیفهمی😂منم تاچنددقیقه قبل اینجوری بودم فک کردم دارم خواب میبینم نی نی سایت وصل شده😁

يعني همين الان وصل شده؟

آخه من اومدم ديدم تاپيك واسه ٢٠ دقيقه پيش هس

گفتم شايد وصل بوده و من از قافله عقب موندم😅😅

When you fully trust someone without any doubt, you finally get one of two resaults:a person for a life or a lesson for life 👻
نه فقط نی نی سایت وصله 😤

حیف که خیلی چرت و پرت تاپیک زدم وگرنه اینحا رو تبدیل به تل گرام میکردم😅😅

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
😆😆😆😆😆

برای نی نی قشنگت صلوات فرستادم ایشالا سالم بغلش کنی ⁦❤️⁩😘

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
جاهای دیگم میتونیم وصل شیم؟ آزاد شد؟

ن فقط نینی سایت فعلا

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
يعني همين الان وصل شده؟ آخه من اومدم ديدم تاپيك واسه ٢٠ دقيقه پيش هس گفتم شايد وصل بوده و من ...

گویا از دو ظهر اینا وصل شده 

من خودم ساعت چهار اتفاقی فهمیدم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706