2726

به شخصه خیلی برا کسایی ک کارای مهم انجام میدادن ناراحت شدم و بماند بنظرم گرفتن یجور حق طبیعی بوده

اما همش فک میکردم چقد من وقتمو الکی پای این اینستا تلف میکنم

باورتون میشه نشستم بعد مدت ها کتاب خوندم!

با دخترم بیشتر بازی کردم!

با همسرم بیشتر صحبت کردم!

چقدر فایده داشته قطعی اینترنت

خداروشکررر

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کشورای دیگه دارن اتم میشکافن اونوقت ما...سر اینترنت و اینکه اینترنت زپرتیمون رو قطع کردن باید بنالیم😐

میگن «گرخواهی رسوای عالم نشوی همرنگ جماعت شو» ولی من میگم«حاضرم روزی صددفعه رسوا شم اما هم رنگ این جماعت گرگینه نشم»•••
2728

حالا توروخدا از 20 و 30 واسه مصاحبه اومدن اینارو نگید حرف بدید دست اینا 

من بخاطر پروژه هامو امتحانام هرروز جوش زدم نمره از دست دادم کلی استرس کشیدم 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

اره کاش روزی چن ساعت قط بشه😐

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

من دارم دیوونه میشم بابا مردم از تنهایی پ کی میخوان وصل کنن این برنامه هارو؟ 

واقعا این جمله رو درک کردم تو این چند روز ک خیلیا با خاموش کردن موبایلاشون چقدر تنها میشن!

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
حالا توروخدا از 20 و 30 واسه مصاحبه اومدن اینارو نگید حرف بدید دست اینا  من بخاطر پروژه هامو ا ...

دقیقا چند روز دیگه باید شاهد این مصاحبه ها در تلویزیون باشیم خخ

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
حالا توروخدا از 20 و 30 واسه مصاحبه اومدن اینارو نگید حرف بدید دست اینا  من بخاطر پروژه هامو ا ...

خخخخ 

اره دقیقا وقتی این چند روز راجه به قیمتا میپرسید از مردم با خودم میگفتم از کجاشون میارن این حرفارو

نه صرفا یه درد دل بود 

واقعا درکت میکنم خودمم از یسری کارام افتادم

2706