2737
2734

با اينه و موچين

نگاه كن بردار

اخرش ميبيني چيز شده تو ابروهات اونا طبيعيه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اول با مداد روى ابروهات اون مدل و ضخامتى كه ميخواى بكش بعد موهاى دورو بر و اضافى رو با موچين بگير

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
چی شده😂

چيز ديگه

خودت اولين بار ابروهاتو برداشتي چي شد توش؟

هموون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من قبلا بلد نبودم صد بار ریدم تو ابروهام تا یاد گرفتم الان از آرایشگر هم بهتر در میارم ابروهای خودمو

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

۱. با شانه ابرو، شانه کن

۲. با استفاده از شانه و قیچی ابرو، اضافات ابرو رو قیچث کن. اول به طرف بالا شانه شود و بعد اضافات قیچی. سپس بطرف پایین شانه شود و اضافات پایین قیچی.

۳. با استفاده از دسته تیغ، بالای ابرو رو  باندازه دلخواه تیغ میزنم

۴. در انتها، تمام موهای زائد زیر ابرو رو با موچین برمیداریم

الهی که خدا آرامش رو به دلهاتون بده

با مداد اول اون مدل و حاشیشو بکش بعد خارح خط هرچی اضافیه بردار با موچین جلو ایینع

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706